Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Kristýna Leichtová porodila do vany. Domácí porod není pro každého, říká

Kristýna Leichtová porodila do vany. Domácí porod není pro každého, říká
Zdroj: Instagram Kristýny Leichtové
+ Dalších 7 fotografií
Porodní příběh
Herečka Kristýna Leichtová (34) před nedávnem porodila svou další dceru. Na sociálních sítích se pochlubila i způsobem, jakým přivedla Rozárku na svět. Její rozhodnutí ale lidé příliš nepodpořili.

Dnes na sociálních sítích herečka Kristýna Leichtová popsala svůj porodní příběh. „Takovou krásu nemůžu jen tak odfláknout! Každopádně bych vám ráda řekla, že se Rozárka narodila doma, rychle a bezpečně, za asistence Dorotky, Vojty a porodní asistentky. Moc jim děkuji," napsala k příspěvku.

Někteří její sledující jsou ale pohoršení. Účast její dcery Dorotky považují za nevhodnou a domácí porod za riskantní. „Je to zbytečný hazard. Kdybych rodila doma, raději nechci domýšlet, co vše by se mohlo stát," napsala jedna z komentujících.

Podporovatelka hypnoporodu ale zažila porod takový, jaký si vždy přála. Právě proto se také zúčastnila několika předporodních kurzů, aby nabrala co nejvíce zkušeností. "Naučíte se pracovat s dechem, který fakt neuvěřitelně pomáhá. Naučíte svoji mysl pracovat pozitivně a vědomě. Naučíte ji představovat si cestu vašeho miminka a být díky tomu klidná. A věřte, že klidnější jsou i muži," vzkázala na svém Instagramu.

„Jsem absolutně šťastná, že to tak bylo. Domácí porod není pro každého, pro nás ano. Možnost volby je důležitá," dodala Leichtová.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy