Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Kristýna Leichtová o zneužití v dětství: Důležité je o tom mluvit, tak se dá ten démon porazit, říká

+ Další 4 fotografie

Známá herečka Kristýna Leichtová září v novém seriálu Agrometal, ve kterém ztvárnila jednu z hlavních rolí. Nyní je usměvavá brunetka dvojnásobnou maminkou a prožívá jedno z nejšťastnějších životních období. Nebylo tomu tak ale vždy. V rozhovoru pro eXtra.cz zmínila, jak bojovala s traumatem, kterým prošla v rané pubertě. 

Děsivé tajemství

Když ještě jako mladičká slečna hrála Kristýna Leichtová v oblíbeném seriálu Comeback, jen málokdo tušil, jakým peklem si prošla ve věku pouhých dvanácti let. Tehdy, v podstatě ještě jako dítě, byla sexuálně zneužita. Dnes o tom ale už dokáže mluvit.

"Veřejně o tom mluvím, úplně v pohodě," řekla eXtra.cz Kristýna. "Co se týče osvěty tak se zapojuji do různých spolků, které už fungujou, tak je podporuju. Mluvím o tom, protože to je vlastně to nejdůležitější, jak se dá porazit ten démon," dodala herečka.

V době, kdy k incidentu došlo, o tom ale hovořit nedokázala. "Tutlala a tajila jsem to v sobě hodně dlouho. Jediný, kdo o tom věděl, byla moje nejlepší kamarádka ze základní školy. Svěřila jsem se jí asi čtrnáct dní poté, co se to stalo,“ popsala Leichtová v rozhovoru pro iDnes.cz.

Ochranitelka

Před bolestivou zkušeností nyní Kristýna chrání své dcery. "Mám nejen dvě dcery, ale mám i čtyři sestry, které již prošly tímto krizovým obdobím, křehkým a těm jsem to říkala otevřeně," uvedla brunetka. "Myslím si, že to vědomí toho, že se to prostě děje a že svět není růžovej jim docela pomohl," dodala Kristýna, která ztvárnila jednu z hlavních rolí nového seriálu Agrometal.

"Já myslím, že moje role je vlastně pozitivní. Ze začátku tak může působit, ale je to vlastně taková ženská, která od toho chlapa chce trošičku víc," prozradila o své postavě v seriálu z produkce TV Prima.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy