Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kristýna Leichtová jako matka pluku! Udivuje svým vzhledem, ale stejně je modlou prvorodiček

Zdroj: instagram
+ Dalších 13 fotografií
Herečka Kristýna Leichtová (32) je v očekávání a má to opravdu za pár. Půvabná herečka nemá problém ukázat se světu přirozená a odhalit své těhotenské bříško. I když je vzorem všech budoucích maminek, které ji obdivují na sociálních sítích, občas svými příspěvky šokuje!

Kristýna Leichtová je známá a oblíbená herečka hlavně díky seriálu Ohnivé kuře a momentálně jako jedna z mnoha dalších českých celebrit čeká své první miminko. Jako budoucí maminka si pečlivě střádá fotografie z těhotenství na svém Instagramu, kde je spoustě prvorodičkek vzorem.

Kristýna ale nemá problém se veřejně ukázat na sociálních sítích bez make-upu a úprav. Prezentuje se jako obyčejná žena, která sdílí své radosti a strasti s ostatními maminkami. I když by se někdo snažil kritizovat její vzhled, Kristýna na to má momentálně právo.

Přece jen letní období a těhotenství není žádná legrace, a tak i když Kristýna nevypadá jako modelka, má na to právo se vším všudy. Jak ale někoho napadne utahovat si z jejího vzhledu? Posuďte sami, v galerii naleznete fotografie, které některé lidi na Instagramu pobouřily.

Související články

Další články