Kristýna Leichtová ignorovala Doležalovou: Dělali jsme, že je neviditelná, vzpomíná
Kristýna Leichtová na premiéře filmu Džob odhalila zákulisí natáčení Comebacku. Přiznala, že s kolegou Matoušem Rumlem tehdy ignorovali Marii Doležalovou a „dělali, že je neviditelná“. Proč k tomu došlo a jak to herečka zpětně vnímá? Na to odpověděla v rozhovoru pro redakci eXtra.cz.
Na slavnostní premiéře filmu Džob se po delší době opět objevila oblíbená herečka Kristýna Leichtová, kterou si většina diváků pamatuje jako nezapomenutelnou Ivu z kultovního seriálu Comeback. V rozhovoru pro eXtra.cz se s úsměvem rozpovídala o zákulisí natáčení ikonického sitcomu a o lehké „šikaně“ na place.
Kristýna Leichtová o vztahu s Marií Doležalovou
Kristýna zavzpomínala na své tehdejší kolegy, Marii Doležalovou, která ztvárnila v seriálu Sašu, a Matouše Rumla, který si zahrál Lexu, a přiznala, že to mezi nimi nebylo vždy růžové. Společně prý hereckou kolegyni tak trochu „odstrkovali“. „Marušku jsme ignorovali. A dělali jsme, že je neviditelná. Nevím proč. My jsme se asi trochu nudili a byli jsme takoví pubertální pitomci všichni,“ prozradila Leichtová.
Podle herečky to trvalo však jen chvilku a vycházelo to z mladické nerozvážnosti. Přesto si kráska uvědomuje, že to pro její kolegyni Doležalovou nebylo příjemné: „Akorát si to Maruška vzala moc osobně, což chápu a moc se jí za to omlouvám.“
Doporučené video: Rozhovor s Tomášem Vorlem ml.:
Kristýna Leichtová o Comebacku
Od ukončení seriálu Comeback uběhlo již několik let, ale fanoušci stále kladou jedinou otázku: Vrátí se někdy Comeback na obrazovky? „To je krásná otázka, ale bohužel není na mě. Já nejsem tvůrce, já jsem pouze interpret. A to musí nějak tvůrci. My bychom samozřejmě byli rádi, ale otázka je, jestli už na to nejsme moc starý,“ zasmála se herečka, která by pokračování brala všemi deseti. „Jasně, ale teď vzhledem k té nešťastné události, že nás opustil bůh rocku a metalu Ozzy Osbourne, tak možná, že třeba…,“ dodala tajemně a se smíchem.
Kdo by si myslel, že natáčení komediálního seriálu bylo jedno velké mejdlo, ten by se mýlil. Kristýna přiznává, že smích a zábava probíhaly jen při čtení scénáře: „Bylo to všechno strašně pečlivě nacvičený. Takže my jsme se vlastně smáli vždycky jenom u prvního čtení a pak jsme to opakovali furt dokolečka, dokolečka. A jak víte, opakovaný vtip už není vtipem, že? Takže už potom to moc vtipný nebylo.“
Související články

Hvězda Gymplu pověsila herectví na hřebík. Tomáš Vorel ml. se vracet nehodlá, role v Džobu je výjimkou

Jakub Žáček otevřeně o svém coming outu: Strach ze zklamání rodičů i nečekaná reakce okolí

Po premiéře Džobu to žilo! Mádl si objednal pizzu, Eva Podzimková mizela v noci

Otřesný zážitek Kristýny Leichtové. Smutná cena za slávu i slova o stalkingu
