Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Kristofer Hivju má koronavirus: Tormund ze Hry o trůny je s celou rodinou v karanténě

Kristofer Hivju má koronavirus: Tormund ze Hry o trůny je s celou rodinou v karanténě
Zdroj: Home Box Office (HBO)
+ Další 3 fotografie
covid-19
Kristofer Hivju (41), kterého čeští diváci znají především jako Tormunda Obrozhoubu ze seriálu Hra o trůny, má koronavirus. Informaci sám zveřejnil na sociálních sítích. Svěřil se, že celá jeho rodina je v karanténě, promluvil o příznacích a fanoušky nabádá k nejvyšší možné opatrnosti.

Kristofer Hivju se zařadil mezi celebrity, kterým vyšly pozitivní testy na koronavirus Tormund ze Hry o trůny je pak po Tomu Hanksovi, jeho ženě Ritě Wilson a Olze Kurylenko další slavnou osobností nakaženou Covidem-19

Herec, který je mimo jiné známý i jako záporák z filmu Rychle a zběsile 8, informaci o nákaze sám potvrdil na sociální síti. „Posílám pozdravy z Norska. S lítostí vám musím oznámit, že mám pozitivní výsledky testů na Covid-19. S rodinou budeme v domácí karanténě jak nejdéle to bude potřeba,“ napsal Hivju na Instagram.

Seriálový Tormund popsal své příznaky a poprosil fanoušky o co největší opatrnost. „Daří se nám dobře. Já mám jen lehké příznaky nastuzení. Jsou ale lidé, u kterých by koronavirus mohl vést ke smrtelným diagnózám, proto vás prosím, buďte extrémně opatrní a dělejte vše, aby se šíření viru zastavilo,“ dodal Kristofer Hivju.

Podpora herců ze Hry o trůny

Kristofer Hivju natáčel seriál Hra o trůny dlouhých 6 let, z kolegů na place se tak brzy stali blízcí přátelé. Podporu v těžkých časech mu vyjádřili například John Bradley West alias Samwell Tarly, Carice Van Houten alias Melisandra z Ašaje, Pilou Asbæk alias Euron Greyjoy, Liam Cunningham alias Davos Mořský, Bella Ramsey alias Lyanna Mormont či Nathalie Emmanuel, která ve Hře o trůny ztvárnila Missandei a po boku herce si zahrála i ve filmu Rychle a zběsile 8.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy