Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Kristině v Survivoru tečou nervy. Útočí na své okolí, Pirát s Novotným se jí vysmáli

Kristina se se všemi pohádala.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 13 fotografií
survivor

Kristina ze Survivoru si pod sebou podřezává větev. Ačkoli půvabná blondýnka stále patří k velkým favoritkám, její chování v posledních dílech je přinejmenším prapodivné. Nejdříve vyprovokovala absurdní hádku ve vlastním kmenu a soukmenovce nařkla, že mají větší hrníček než ona, později zase vyvolala zcela zbytečnou hádku s Lovci na kmenové radě. 

Kristina je v nejdrsnější reality show považována za velkou favoritku a kandidátku na vítěze nejen mezi četnými diváky, ale i ostatními hráči. V posledních dílech Survivoru se jí však její taktika příliš nevyplácí. Zcela zbytečně vyprovokovala rovnou dvě hádky, a to nejdříve ve vlastním kmenu a následně na kmenové radě.


Krásná policistka nejdříve osočila ostatní hráče z toho, že mají větší hrníček a ona tak prý dostává méně jídla než ostatní. "Já jsem si všimla toho poměru. Já mám menší hrníček. Nemám velký hrníček," začala hádku. "Víš, že všem toho dávám úplně stejně, tak asi ale vezmi větší hrníček, pokud chceš," odpálkovala ji Yeni. "Nemám ráda lidi, kteří nejednají fér," rozčilovala se Kristina o chvíli později.

Doporučené video: O jídlo se hádají i v kmeni Lovců.


Kristina si nedala pokoj ani na kmenové radě

Tím to ale zdaleka neskončilo. Kristina měla zřejmě hádavou náladu a v hašteření pokračovala i na kmenové radě. Iva pouze jemně naznačila, že její chování po souboji nebylo vždy sportovní. "Co jsem jako udělala? Udělala jsem nějaké gesto? Ona si ani nevzpomene, co to bylo. Měla jsem radost nebo co?" spustila Kristina palbu otázek. "Já jsem to ale nemyslela nijak zle," odvětila Iva, ovšem Kristina už byla k nezastavení.


"Mě třeba mrzelo, že když jsme měli první souboj po tom, co mě přehodili do Titánů, tak jste po nás stříleli šípy," pokračovala ve výčitkách. "Počkej, takže předtím, když jsi byla v Lovcích, tak střílet šípy ti nevadilo? Ty umíš jenom střílet, ale přijímat koukám, neumíš," vysmál se jí Pirát. Hlavou kroutil i Ondřej Novotný, který celou slovní přestřelku bedlivě sledoval, ovšem nechápal. "Tak doufám, že teď už máme čistý stůl," zakončil pobaveně.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou vysíla TV Nova v roce 2024. Reality show vznikla v Dominikánské republice a hrálo se v ní o výhru 2 500 000 Kč.

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími byli například Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr. Vítězem se stal Martin Mikyska, který je známý jako Mikýř.

Moderátorem byl Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy