Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Kristina Kloubková se nebojí odhalit realitu: Moderátorka ukázala tvář bez make-upu

Zdroj: Profimedia.cz / archiv Kristiny Kloubkové
+ Dalších 5 fotografií
odvaha
Moderátorka Kristina Kloubková (44) dala na Instagramu najevo, že kromě svých tanečních a moderátorských schopností oplývá i odvahou. Na rozdíl od mnohých jiných slavných žen se nebojí ukázat realitu a obličej bez jakýchkoliv příkras. Myslí si, že každá žena je krásná.

Choreografka a moderátorka Kristina Kloubková rozhodně nepatří mezi ženy, které by se stárnutí bály a považovaly ho za prokletí. Proto se nebojí ukázat bez příkras, bez jakýchkoliv líčidel a bez filtrů na Instagramu.

Podle Kloubkové je možné stárnout důstojně. „Myslím si, že stárnout se dá s grácií. Krásná je podle mě každá žena, která se věnuje i sama sobě, má se ráda, je přirozená a zdobí ji vějířky vrásek od smíchu,“ řekla webu iDnes.cz.

„Ale všechny ostatní vrásky jsou zbytečné. Hlavně ty ‚mračivé a ustarané‘, nebo ty, které se časem vrývají do pleti kvůli nevhodné péči a naším zlozvykům, jako je kouření a špatná životospráva. Stárnu, ale ráda,“ dodala odvážná moderátorka.

Chvála

Lidé na sociálních sítích Kristině za její odvahu tleskají a doufají, že se přidají i další slavné ženy. Kloubková je totiž jedna z mála, které ukazují realitu takovou, jaká je a za nic, co souvisí se stárnutím, se nestydí.

Související články

Další články