Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Kristina Kloubková přišla o partnera! Její Karel odmítl dělat chůvu druhému dítěti a nechce žít v Praze!

Kristina Kloubková přišla o partnera! Její Karel odmítl dělat chůvu druhému dítěti a nechce žít v Praze!
Zdroj: Profimedia.cz
Moderátorka TV Nova Kristina Kloubková se rozešla se svým partnerem Karlem Moravcem. "Je to celé stará záležitost, nejsou spolu už od léta. On nechtěl druhé dítě, ona po něm toužila. Ona chce dělat kariéru v Praze, on se nechce stěhovat z Brna. Hádali se a v létě to ukončili," uvedl pro eXtra.cz zdroj z rodiny.

Kristina Kloubková již není se svým partnerem Karlem Moravcem. Za vším stojí hádky kolem druhého dítěte. Moravec a Kloubková spolu vychovávají tříletou Jasmínu.

Krásná moderátorka TV Nova dlouho toužila po druhém miminku. Karel nebyl proti, ale nechtěl, aby se z něj stala jen brněnská chůva. Kristina totiž žije v Praze a snaží se budovat kariéru.

"Tohle nemohlo klapat. Ona žije v Praze a buduje kariéru. Karel žije v Brně a stěhovat do Prahy se nechce. Má tu práci, rozváží zboží. Druhé dítě za těchto okolností nechtěl. Myslel si, že by se pak musel starat o obě děti a Kristina bude furt v Praze," uvedl pro eXtra.cz zdroj z rodiny, který nám detailně popsal hádky a bolestivé období.

Nyní se ale Kristina a Karel už nehádají. Naopak se dokáží domluvit na výchově tříleté dcery a snaží se vyjít si maximálně vstříc. Jemu zůstal život v Brně, ona dál šlape na paty Lucii Borhyové (37) a snaží se být na Nově moderátorkou číslo jedna.

Související články

Další články