Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Kristina Kloubková má za sebou temné období: Slova o antidepresivech a selhání

Kristina Kloubková: Otevřeně o těžkém období a antidepresivech
Zdroj: Se souhlasem Kristiny Kloubkové
+ Dalších 6 fotografií
psychické zdraví

S nečekanou osobní zpovědí vyšla na světlo novácká moderátorka Kristina Kloubková (45). Ta má za sebou těžké období, kdy musela brát antidepresiva. V rozhovoru pro Český rozhlas uvedla, že to považovala za svoje "totální selhání".

Suverénní moderátorka Televizních novin na televizi Nova Kristina Kloubková se svěřila s tím, že si prošla nelehkým obdobím. „Já jsem zkolabovala, moje tělo vypnulo. Dostala jsem se k lékaři, kde jsem dostala antidepresiva, která jsem považovala za totální selhání. Moje selhání, že dostávám antidepresiva, že to bez nich nejde," uvedla pro Český rozhlas.

Byly to krušné měsíce

Kloubková dále řekla, že je nyní rok "čistá, když to řeknu takhle blbě", a to nejhorší už má za sebou. "Pro mě to byly krušný měsíce a myslím, že pro Vaška taky,“ dodala moderátorka s odkazem na jejího partnera, choreografa a tanečníka Václava Kuneše.

Její špatný psychický stav v roce 2019 totiž mohl souviset s partnerskou krizí mezi ní a Kunešem. Tehdy se totiž pár na nějakou dobu rozešel, než se dali opět dohromady.

A co tehdy ztrápené televizní moderátorce nejvíce pomohlo? Byla to kniha Aleše Cibulky "Vyhořet může každý". „Měla jsem ji měsíce stále při sobě...,“ dodala Kloubková s tím, že tehdy jí došlo, že její problémy mají řešení. Nyní se snaží šířit osvětu i na svém Instagramu.

"O tom, co se mi stalo před třemi lety, věděla jen má nejbližší rodina a přátelé, ale když se potkáte s Alešem Cibulkou, jehož knihu Vyhořet může každý jsem měla měsíce stále při sobě, tak mu chcete poděkovat a nebojíte se s tím jít ven. Blízké setkání na Českém rozhlase ale bylo i o jiných příbězích. Opatrujte se a užívejte života a děkuji i svému muži," napsala.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy