Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Kristina je známá jako nejkrásnější holčička na světě. Jak ale vypadají její rodiče?

Kristina je od tří let miláčkem fotografů, kteří tvrdí, že s něčím
tak úchvatným dlouho nepracovali.
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Devítiletá Kristina Pimenová z Moskvy je nejobsazovanější dětskou modelkou, která dostává ty nejprestižnější zakázky. Její tvář můžete znát z mnoha kampaní předních světových značek. Říká se o ní, že je nejkrásnější holčičkou na světě, a svůj pomyslný titul si drží od tří let. Roste totiž stále do krásy. Jak vypadají ale její rodiče?

Pimenovovi mají dvě dcery, starší Natálii a mladší Kristinu. A byla to právě Kristina (9), která všechny uchvátila svojí krásou už jako malá holčička. Mimo to, že si Kristinu jako modelku najímají nejprestižnější světové značky, jako Armani, Roberto Cavalli, Dsquared2, Ermanno Scervino, Replay, Fendi, Benetton nebo Roberto Cavalli Junior, je také vynikající gymnastkou. Trénuje ji bývalá mistryně světa Olga Kapranova.

Kdo jsou ale rodiče Kristiny?

Matka Glikeriya Shirokova je ruská modelka, díky které to sice měla Kristina pravděpodobně o kousek jednodušší, přesto její matka velmi často upozorňuje, že opravdová krása se skrývá uvnitř každého člověka. Kristina má sice štěstí, že se narodila nádherná a ze svých rodičů si vzala to nejlepší, přesto se oba snaží, alespoň podle jejich vlastních slov, aby si užívala dětství a nehodnotila nikdy lidi podle vzhledu. Je to ostatně malé dítě jako každé jiné.

Otcem Kristiny je Ruslan Pimenov, ruský fotbalista, konkrétně útočník, který hrál za přední ruské kluby, ale také působil například ve Francii, kam se na rok s celou rodinou přestěhoval. Po kom má Kristina sportovní nadání, je tedy také jasné.

Kristina ze svých kontraktů vydělala rodině už miliony korun. Její budoucí kariéra vypadá hvězdně, ale kdo ví, možná se jednoho dne probudí, zjistí, že vyrostla a nechce se celý život usmívat do fotoaparátů. Nikdo už jí ale nevezme, že je opravdu překrásná.

Související články

Další články