Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Kristina a Tomáš ze Survivoru okradli Yeni. Poté dělali mrtvé brouky a náramně se bavili

+ Dalších 24 fotografií

V kmeni Titánů je pořádné dusno. Dvojice Kristina a Tomáš v nejnovějším díle využili příležitosti a toho, že všichni ostatní se povalovali na pláži a prohledali batoh své soukmenovkyně Yenifer. Ukradli z něj bonbony a poté, co si Yeni všimla, že se v jejích věcech někdo hrabal, dělali oba mrtvé brouky a náramně se bavili. 

Reality show Survivor nabírá na obrátkách. S každým dnem mají soutěžící větší a větší hlad a uchylují se k nemístnému jednání. To předvedli v nejnovějším díle Kristina a Tomáš z kmene Titánů, kteří v noci potají prohledali batoh Yenifer a drze z něj ukradli bonbony a lízátko. 


"Mně někdo prohledával batoh. Chybí mi tam nějaké věci a nějak mi tam ty věci prostě nesedí," všimla si Yenifer, když se vrátila zpátky. Tomáš a Kristina dělali mrtvé brouky. "Fakt?" podivoval se na oko Tomáš. "To jako někdy před chviličkou, jo?" dělala i Kristina, že vůbec o ničem neví. 

Yenifer tuší, kdo jí z batohu věci ukradl 

"Jde mi spíše o ten princip, jestli někomu přijde v pohodě mi takhle prohledávat batoh. Ještě, když ho mám otevřený a nějak jsme si tady řekli, že si do osobních věcí vůbec nepolezeme. Ale mě už tady asi neudivuje vůbec nic," rozčilovala se Yeni. "No jasně no, já tě naprosto chápu," angažoval se neustále Tomáš. 


"Někdo tady prošacoval batoh, což mě teda extrémně naštvalo. Když jsem to říkala Tomášovi a Kristině, tak oba dva se strašně divili a říkali, že by to snad nikdo neudělal. Smetli to ze stolu," měla podezření Yeni. "Víme všichni, že Yeni si tady dopřává trochu více jídla, podívali jsme se do toho batohu, asi to nebylo nejhezčí, ale nevzali jsme osobní věci," hájil své jednání Tomáš. 

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou vysíla TV Nova v roce 2024. Reality show vznikla v Dominikánské republice a hrálo se v ní o výhru 2 500 000 Kč.

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími byli například Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr. Vítězem se stal Martin Mikyska, který je známý jako Mikýř.

Moderátorem byl Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy