Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kristina (26) váží pouhých 17 kilo! Pohybuje se na tenkém ledě na dosah smrti…

Kristina Karjaginová váží pouhých 17 kilo.
Zdroj: instagram
+ Další fotografie
Mnozí tomu ani nechtějí uvěřit. Vzhled dívky budí mnoho emocí, strachu a obav. Mladá slečna Kristina Karjaginová totiž váží neuvěřitelných 17 kilogramů! Dříve vypadala dívka celkem zdravě, ale za poslední léta se její stav výrazně zhoršil. Co se jí stalo a jak z toho ven?

Mladá žena, která bydlí v ruském městě Barnaul, je tak vyhublá, že tomu někteří nechtějí ani věřit. Ve svém věku 26 let váží neskutečných 17 kilo. Kristina totiž trpí silnou anorexií, která ji dohnala až na pokraj smrti.

Její vzhled budí nejen lítost, ale i zděšení. Má neskutečně vystouplé lícní kosti, které jí trčí z obličeje na dálku, a oči jako v jamce. Její svaly jsou natolik ochablé, že má problém v tak mladém věku se vůbec pohybovat.

Nemoc se začala objevovat v letech, kdy chodila Kristina na práva. Už v té době byla perfekcionistka a to si vyžádalo svou daň. Avšak ani těžká nemoc jí nezabránila školu dodělat a získat červený diplom.

Na její nemoc se nyní koná sbírka, kterou založila blogerka Maria Kokho, jež v minulosti také trpěla anorexií. Vedlo to k tomu, že se rozjela dlouhá diskuze, kde jedni s Kristinou soucítí a posílají peníze a druzí poukazují, že je nemoc psychického rázu a holka by se měla jít léčit na psychiatrii.

Související články

Další články