Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kristepane! Dům z bývalého kostela vypadá božsky!

Zvenčí vypadá budova kostela nenápadně.
Zdroj: profimedia.cz

Bývalý kostel v londýnské čtvrti Knightsbridge byl přeměněn na fantastický domov s posilovnou, bazénem a saunou. V současné době se jedná o jeden z nejdražších domů v Londýně – případný zájemce za něj bude muset v přepočtu zaplatit přibližně 1,5 miliardy Kč.

Dům dříve patřil mimo jiné i Alainu Boublilovi, spoluautorovi slavných muzikálů Bídníci a Miss Saigon. Jeho srdce tvoří nádherný salón s klenutými stropy, původními kamennými pilíři a schodištěm lemovaným dubovými trámy. Pomyslnou třešničku na dortu představuje stylový skleněný výtah.

V suterénu se nachází velký bazén. Filmové maniaky pak nepochybně potěší kinosál se 120palcovým televizorem, na kterém může běžet až 8 programů současně. Nechybí dobře vybavená tělocvična a pokud budete po tréninku unavení, můžete si odpočinout v mini lázních nebo v jedné z celkem sedmi ložnic.

Část kostela byla zachována a stále slouží svému původnímu účelu. Konají se zde bohoslužby a odehrávají komunitní aktivity. Lidé žijící v těsné blízkosti domu nyní spekulují o tom, kdo se stane jeho příštím majitelem. Prý by to mohla být i nějaká hollywoodská hvězda.

Související články

Další články