Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Kristen Stewart prodává svou vilu v Malibu za stovky milionů: Takhle žila hvězda Stmívání

Kristen Stewart prodává svou vilu v Malibu za stovky milionů: Takhle žila hvězda Stmívání
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
bydlení
Hvězda ságy Stmívání Kristen Stewart (30) se rozhodla prodat svůj luxusní dům v Kalifornii. Hereččina matka koupila nemovitost za pár milionů dolarů a Kristen ji teď prodává o dost dráž. Ale za dům s tak krásným výhledem na pláž v Malibu stojí za to si připlatit!

Kristen Stewart donedávna žila v luxusní vile blízko pláže v Malibu v Kalifornii Celou nemovitost její matka Jules Mann-Stewart koupila za 4,8 milionu dolarů, což je v přepočtu necelých 108 milionů korun. Herečka, známá ze ságy Stmívání, teď vilu prodává za 9,5 milionu dolarů, tedy za zhruba 213 milionů korun. A to je velký rozdíl.

Luxus s výhledem na pláž v Malibu

Dům byl navržen architekty z firmy Lorcan O'Herlihy. Uvnitř naleznete vysoké stropy, místnosti a vybavení jsou sladěné do tyrkysové, šedozelené a světle žluté. Vila v sobě skrývá pět ložnic, čtyři koupelny a luxusně vypadající obývák spojený s jídelnou, kde naleznete krb.

Pokud čekáte, že se dostanete do domu hlavním vchodem z ulice, mýlíte se. Musíte totiž vyjít venkovní schody až na druhé straně domu a pak teprve se dostanete ke vchodu. K vile navíc náleží i dvoupatrový dům pro hosty, který je s hlavní budovou spojen mostem. Sídlo zdobí velká okna a některá z nich jsou mírně zbarvená tak, aby sousedé nemohli nakukovat dovnitř.

Známá ze ságy Stmívání

Americká herečka Kristen Stewart, celým jménem Kristen Jaymes Stewart, se narodila 9. dubna 1990 v Los Angeles. Patří mezi nejslavnější světové herečky. Znát ji můžete například z velmi populární ságy pro teenagery s názvem Stmívání. Zahrála si také hlavní roli ve snímku Sněhurka a lovec s Chrisem Hemsworthem a Charlize Theron.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy