Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Kristen Stewart natáčí nový film Spencer: Hvězda ze Stmívání bude hrát nejslavnější princeznu

Kristen Stewart natáčí nový film Spencer: Hvězda ze Stmívání bude hrát nejslavnější princeznu
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
natáčení
Kristen Stewart (30), kterou lidé znají jako Bellu ze ságy Stmívání, natáčí nový film, ve kterém hraje princeznu Dianu (†36). Děj snímku se bude odehrávat v období, kdy se Diana rozhodla odejít od prince Charlese (71). Scénář napsal Steven Knight, tvůrce populárního seriálu Peaky Blinders.

Americká média informovala o tom, že se chystá nový snímek o princezně Dianě. Tu už si v jiných filmech zahrála řada známých hereček, mezi nimi například Naomi Watts, nyní ovšem tvůrci vsadili na tvář, která se jim může buď velmi vyplatit, nebo krutě vymstít.

Po premiéře Stmívání byla Kristen Stewart považována za jednu z nejnudnějších hereček. Reputaci si ve svých pozdějších snímcích napravila, někteří lidé jí ale stále nemohou přijít na chuť. Proto je velkým překvapením, že Dianu bude hrát právě ona.

Režisér filmu Pablo Larrain tvrdí, že Kristen je jedna z nejtalentovanějších hereček současnosti. Prozradil rovněž, o čem snímek přibližně bude. „Rozhodli jsme se zabrousit do příběhu o identitě, o tom, jak se mohla žena rozhodnout, že nechce být královnou. Diana byla žena, která si při poznávání sebe sama uvědomila, že chce být taková, jaká byla, než poznala Charlese,“ řekl režisér magazínu Deadline.

Princezna Diana a princ Charles

Diana Spencer se za prince Charlese provdala v roce 1981. Jejich vztah se rozpadl v roce 1992 a o 4 roky později se manželé rozvedli. O další rok později následovala Dianina tragická smrt při autonehodě.

Pablo Larrain životopisné filmy natáčet umí, v roce 2016 natočil snímek Jackie o životě Jackie Kennedy. Věří tak, že se v obsazení Kristen Stewart do role Diany nespletl. „Kristen umí být záhadná, křehká, ale i velmi silná. A to je to, co potřebujeme,“ dodal.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy