Když tvořila pár s Robertem, byla krásná a pro spoustu žen se stala ikonou. Oba tvořili jeden z nejkrásnějších párů showbyznysu. Jenže pak se nechala svést ženatým režisérem a velké lásky s Robertem byl konec. Kristen se dlouho z rozchodu nemohla vzpamatovat. S Robertem se snažili vztah ještě slepit, ale bez úspěchu. Rozešli se nadobro.

Kristen asi rozchod natolik zasáhl, že se rozhodla na muže zanevřít. Zanedlouho se totiž začala objevovat po boku ženy a svoji vizáž tak trochu pozměnila. Se sexy Belly ze Stmívání je teď prostě kluk.

Nejdříve začala randit se svojí asistentkou Alicí Cargile. Moc dlouho jim to ale nevydrželo. A teď se zase objevuje Kristen po boku jiné ženy. A její vkus je dost svérázný.

Před pár dny ji vyfotografovali po boku neznámé slečny, která ji pořád objímala a držela za ruce. Kristen měla na hlavě kšiltovku a v ruce cigáro a vypadala zase jako kluk.

Její přítelkyně byla hodně alternativní, na sobě měla lenonky a culík. Kristen držela kolem ramen, pak kolem krku, a dokonce ji i chytila za ruku. Ty dvě vypadaly, že k sobě patří.

Herečka byla po rozchodu se svojí asistentkou spojována ještě s mladičkou rockerkou Lyndsey Gunnulfsen, ale do teď nikdo neví, jestli mezi nimi byla opravdu láska, nebo jen přátelství.