Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kristelová o Řepkovi: Pracuje za odměnu a má mnohem větší pekáč buchet

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
OBRANA
Tomáš Řepka (45) evidentně všechny enormně zajímá i ve chvílích, kdy si v Plzni odpykává trest za zpronevěru. Po sérii mimořádně dobře přijatých článků s jeho zpovědí pro eXtra.cz se nyní v jistých médiích objevily i jeho pokoutně pořízené fotky, jak za mřížemi peče buchty. Jeho přítelkyně Kateřina Kristelová (39) se nyní do posměváčků pouští a s vervou brání druha všemi silami.

„Co je špatného na tom, že pracuje během výkonu trestu jako pekař?! Není to nic, za co by se měl stydět a nemá k tomu důvod. Ten, kdo padne a znovu vstane, je mnohem silnější než ten, kdo nikdy nespadl. Spojovat to s tím, kolik tam při práci vydělává a jak vypadá, doplňovat k tomu titulní fotku starou aspoň deset let (a nemyslím tu z pekárny) je scestné. Do vězení jdete pykat, ne vydělávat. Je na každém, jak se toho zhostí. Můj partner se vztyčenou hlavou. Byl dříčem celý svůj fotbalový život a nevyhýbá se pravidlům zařízení, kde se nachází, ani teď. Nevzdoruje, snaží se jen dělat maximum,“ reaguje Kateřina Kristelová (39) na sérii článků v některých médiích k fotografiím, na kterých je Tomáš Řepka zachycen při práci v pekárně.

„Práce ve vězení není paradoxně za trest, ale spíš za odměnu. Jde o vloženou důvěru a významné plus. U Tomáše se určitá média nespokojí nikdy s ničím. Špatné je, že pracuje, špatné by bylo, kdyby nepracoval… Jisté je jen jedno: špatně je cokoliv. Další parazitování na jeho osobě pro jejich konkrétní zisk. O jeho skutečném životě ale neví vůbec nic a je otázkou, jak by nesli vězení leckteří jeho kritici, mnohdy se sami pohybující na hraně zákona. A třeba bude zajímavé to pozorovat,“ napsala se smajlíkem.

„Pro fanoušky: Tomáš Řepka vypadá skvěle! Hodně cvičí a má podle svých slov formu, jakou míval kdysi na hřišti. Těší se na fotbal a na život venku vůbec. A něco pro bulvár: kapitán má ve skutečnosti větší pekáč buchet!“ napsala Kristelová na Instagramu.

JAK KATEŘINA REAGOVALA NA TOMÁŠOVU BUDOUCNOST?

CO O NÍ NAPSAL DO REDAKCE ŘEPKA?

JAK SE MU ŽIJE ZA ZDMI VĚZNICE ?

Související články

Další články