Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kristelová může být ráda, že se zbavila puberťáka Kazmy: Proč ho Řepka málem zabil pohledem?

Kristelová je ráda, že má od Kazmy pokoj…
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 33 fotografií
Kamil Bartošek, který si říká Kazma, by si měl zase hodně rychle najít nějaký projekt. Dostal možnost pronést závěrečnou řeč na premiéře muzikálu Rocky. Jenomže si neuvědomil, že nejde o moderování maturitního plesu v Horní Dolní, na které je v posledních týdnech zvyklý.

Z nějakého důvodu měl tendence před celým sálem řešit svoje vztahové záležitosti a prohlásil větu hodnou jeho buranství. „Téměř všechny mé dosavadní vztahy zkrachovaly na tom, na čem v dnešní době prostě krachuje a končí drtivá většina vztahů. Na tom, že se po nějakým čase společnýho soužití zjistí, že jeden z tý dvojice je debilní kráva,“ řekl.

V sále byla tou dobou i Kateřina Kristelová (37) se svým novým přítelem, což Kazma určitě věděl. „Měla jsem v tu chvíli co dělat, abych Tomáše uklidnila a nešel mu jednu vrazit. V takovém případě by se asi nikdo nemohl ani divit. Je prostě zhrzený a těžko pohled na nás nese,“ řekla Katka s klidem Blesku. Sama si z takové urážky hlavu nedělá.

Ostatně i po tom, co dala Kazmovi kopačky, se chovala jako dáma a přecházela veškeré jeho útoky a urážky.

Kazma (31) se snažil celou situaci uklidnit na svém FB, ale v podstatě jenom zopakoval to, co řekl na Rockym. Takže dvojitý trapas. Zhrzený milenec je prostě problém na dlouhé roky. Ale zase se mu po fingované nehodě s divokým prasetem podařilo získat trochu té mediální pozornosti.

Související články

Další články