Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kristelová a Řepka po roce randění: Stále spolu nebydlí, kam ale chtějí vztah posunout? ROZHOVOR

+ Dalších 5 fotografií
Oblíbený pár Kateřina Kristelová (38) a Tomáš Řepka (42) si vyrazil na společenskou akci do pražského Gentlemen's Barber Clubu a spolu o svém vztahu prozradili mnohé. Třeba to, že po roce scházení spolu stále nebydlí...

Kateřina a Tomáš se zúčastnili parádní společenské akce, kde probíhalo losování pro účastníky věrnostního programu. Na kameru redaktorovi eXtra.cz promluvili i o svém soukromí. „Ještě spolu nebydlíme, užíváme si randění, a to nás pořád baví. Až bude čas, náš vztah posuneme,“ prozradila půvabná Katka.

Oba se i po roce pořád milují. „Pořád u nás probíhá zamilovanost, po všech zkušenostech z předchozích vztahů jsme to zkusili jinak a vychází nám to,“ řekl eXtra.cz Tomáš.

Na velkolepou společenskou událost do velmi luxusního prostředí pražského Gentlemen's Barber Clubu v Bělehradské ulici dorazilo několik známých tváří. Mezi nimi byli účastnící reality show VyVolení Eva Feuereislová a Petr Zvěřina, k vidění byl třeba i populární youtuber Filip Grznár a mnoho dalších. Na rozhovor s Kristelovou a Řepkou se podívejte ve videu.

Související články

Další články