Věštec Vlasta Plamínek nově bloguje každé pondělí na eXtra.cz.

Milí „eXtranávštěvníci“,

je mi ctí, že se budu moci každé pondělí zde s vámi setkávat a dělit se tak o moje postřehy, myšlenky a příběhy ze života mystika. Zároveň spolu nahlédneme do tajů nejbližších dnů a událostí. Budu rád i za vaše dotazy.

Minulý týden byl skutečně hektický. Blížil se úplněk, mezi lidmi vládla často těžko identifikovatelná nervozita a mnoho klientů přicházelo pro radu hlavně s problémy trávicích a dýchacích cest. Listopadovému úplňku totiž vévodilo znamení Býka a to u citlivých jedinců způsobuje potřebu zbavovat tělo toxických nečistot.

V současném týdnu budeme prožívat už období klidnější. Přesto se s vámi podělím o jeden humorný zážitek právě z minulého týdne – ve středu přišla na konzultaci zoufalá žena středního věku. Nešlo o rozvod, exekuce nebo vážné zdravotní problémy, její dilema bylo zcela originální! Zda si koupit do ložnice plyšového medvídka, nebo plyšovou opičku pro lepší spánek… Poradil jsem jí, ať si pořídí nejlépe plyšovou kočičku, a ona nadšená a spokojená odešla.

Tak jsem si řekl – Kéž by nás bylo víc, kteří v tomhle hektickém světě můžeme řešit jen takové „drobnosti“.

Přestože je listopad, období v tomto týdnu je vhodné využít pro péči o své tělo a duševní rovnováhu, zejména ve spojení s živly voda a země. Velmi vhodné je zajít si do vířivky nebo sauny, případně do bazénu. I přes chladnější počasí vycházka do lesa nebo parku také velmi prospěje.

minerálů nejvíce energie dodá tělu křišťál – vezměte 2 deci přírodní vody a křišťál do ní vložte a ponechte přes noc na jižní straně u okna. Ráno na lačno vypijte tuto vodu. Budete se cítit přes den posíleni, a to nejen pro úkony pracovní, ale také se vám posílí libido. Tuto terapii můžete v tomto týdnu zopakovat maximálně 3krát.

Co se týká života známých osobností, měly by být v tomto období opatrné na své hlasivky, hlavně osoby narozené ve znamení Býka (například P. Janda, O. Říha), Raka (např. K. Gott) a Vah (např. prezident Zeman).

Zkusit štěstí v lehkém hazardu mohou v tomto týdnu zejména Vodnáři (např. L. Filipová) a Štíři (např. P. Zedníček).

Koupíte-li si v tomto týdnu květiny, věřte, že nejvíce se bude dařit orchidejím, liliím a azalkám. Naopak řezané růže nebo karafiáty budou mít životnost kratší.

Pro početí dítěte je tento týden příznivý zejména pro ty páry, které uvažují spíše o dívčím potomkovi. Osoby narozené ve znamení Vah a Blíženců by se tento týden měly vyhnout podpisům důležitých obchodních smluv a zahájení činnosti nových projektů nebo nové firmy. Dynamika růstu by se zde projevila až po více než sedmi měsících.

Přeji vám krásné plamínkové dny!

Váš Vlastík

www.brucektarot.cz

brucek.vlastimil@seznam.cz