Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Křišťálová koule Vlasty Plamínka: Vím, jaký bude rok 2014 a co by Lucka Vondráčková fakt neměla dělat, je-li jí život milý!

Křišťálová koule Vlasty Plamínka: Vím, jaký bude rok 2014 a co by Lucka Vondráčková fakt neměla dělat, je-li jí život milý!
Zdroj: archiv, herminapress.cz

Milí eXtranávštěvníci,

Vánoce nezadržitelně klepou na dveře a před námi se otevírá nejen nadílka a zimní radovánky, ale také nový rok 2014. Jaký bude? Co lze očekávat? Jaké vlivy kladné a záporné nás mohou posílit, nebo naopak oslabit? A jak si s tím vším nejlépe poradíme? Mnoho otázek najednou. Pojďme se je pokusit trochu rozplést.

Je důležité připomenout, že rok 2014 bude obdobím, kdy se více než dříve začnou otevírat srdíčka lidí a konečně nastane pozvolné prosvícení a očista společnosti. Jedná se ale o dlouhodobější proces, který bude v naší republice zcela završen nejdříve za 6 let, kdy dojde ke značnému přeskupování hodnot, a tato "duchovní revoluce" bude mít za následek i očistu politickou a materiální. Ale už v roce příštím budeme více překvapeni, jak snáze lze dovést do konce mnohé politicko-korupční kauzy, které doposud odolávaly spravedlnosti.

Co se týká přírodních vlivů, tak Paní Zima bude vytrvalejší ve své druhé polovině, a tak leden i únor budou mrazivé, pouze jen s krátkými teplými periodami. Jaro ale na rozdíl od letošního roku přijde rychleji, ale duben a počátek května bude větrnější. Léto by se mělo vydařit podobně jako letošní, tedy s vysokými teplotami, a sice s lokálními silnými bouřkami, ovšem podobné rozsáhlé povodně jako letos také nelze příliš očekávat. Spíše pouze lokálního charakteru. Druhá polovina roku přinese poklidný podzim, ale větrný počátek zimy. Podobně jako letos, kdy cyklóny typu "Xaver" zavítají do Evropy.

Rok 2014 je také vhodným obdobím pro relaxaci a očistu těla samotného. Zejména živel voda a vzduch budou určujícími faktory pro posílení imunity a rovnováhy psychické. Co pro to nejlépe můžete udělat? Relaxace ve vodě, plavání, vířivky, saunování - to vše vám dá energii a odejme emoční i fyzické napětí a únavu. Vhodné měsíce pro takovou očistu jsou zejména leden, únor, duben, září a prosinec.

Živel vzduch nám poslouží jako terapeutický pomocník zejména při inhalacích, jógínských cvičeních a meditaci. Zde je vhodné provádět meditační cvičení podle mayských technik. To znamená, budeme-li meditovat otočeni směrem k východu, posilujeme zrod všeho nového - početí potomka, novou lásku, radost, nové odhodlání...

Budeme-li meditovat otočeni směrem k jihu, posilujeme duchovní a materiální hojnost, bohatství prožitku a úspěch... Budeme-li meditovat otočeni směrem k severu, pak posilujeme svou racionalitu, praktičnost, analytické myšlení a smysl pro detail.

Chceme-li se zbavit vnitřní zátěže a všeho, co nás trápí a ruší vnitřní pohodu, pak meditujme obráceni k západu. Tímto směrem nechme odejít veškeré vědomé i nevědomé strachy a negativní představy a západ je přijme a umrtví. Tyto techniky můžeme praktikovat kdykoliv během roku. Nejsilnějšího efektu ale dosáhneme většinou v období kolem úplňku a novoluní.

Čekají nás v příštím roce nějaké významné aféry a skandály?

Z významných politiků by měli být opatrní na své zdraví hlavně prezident Zeman a pan Babiš.

Z osob showbyznysu bude mít náročnější období pro imunitu Karel Gott (74), a to hlavně v dubnu a na počátku května a dále v září a na počátku října.

Na lehčí úrazy při jízdě na motorce a na lyžích by si měla dát pozor Lucka Vondráčková (33), Mahulena Bočanová (46) nebo Tomáš Töpfer (62).

Období od března do června bude přát také novým uměleckým projektům. Scénáristi, hudebníci a režiséři by zejména v tomto období měli své nové nápady uplatnit v praxi a sehnat snáze na své projekty i finanční krytí. Zejména Vodnáři, Býci, Váhy a Kozorozi zde mají největší šance.

Jaký tedy bude rok 2014? Bude to rok nových nadějí a nové transformace společnosti. A pokud budeme moudří a chápající jeden druhého, pak pro většinu z nás to bude i rok harmonie a rovnováhy. Pamatujme, že člověk je schopen velkou většinu věcí ve svém životě ovlivnit a jen minimum situací a událostí má karmicky dané.

Krásné adventně plamínkové dny!

Váš Vlasta Plamínek

Pište mi sem

www.brucektarot.cz

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy