Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Křišťálová koule Vlasty Plamínka: Tohle je důležitý týden! Kupte si los a zkuste někoho sbalit!

Vlastík ví, co je pro vás nejlepší…

Milí eXtranávštěvníci,

následující dny budou pro většinu z nás hektické, ale naštěstí ne tragicky vyčerpávající. V tarotovém trigonu vládnou karty Viselec, Svět a Císařovna, a přihlédneme-li k tomu, že se bude blížit také novoluní 30. března 2014, lze tyto dny využít opravdu velmi bohatě.

Hlavně ve vztazích se opět ukazují příznivé vlivy. A to nejen pro sbalení svého protějšku, ale také pro společné naplánování bydlení nebo svatby u již déle fungujících přátelství a lásek. Hledáte-li novou lásku, využijte tyto dny hlavně na seznámení na cestách jak služebních, tak i soukromých a dále na uzavřených společenských akcích všeho druhu. Nechte aktivitu hlavně na partnerovi, a když vám nabídne romantický víkend nebo dovolenou, nebojte se takový návrh přijmout, pokud budou vzájemné sympatie značně posilovány jeho charismatem, barvou hlasu a vzrušující blízkostí.

Co se týká zdraví, čeká nás období vhodné pro „pozitivní trápení“ naší tělesné schránky. Vyjděte si například do přírody nebo na první jarní cyklistický výlet. Stále jsme na začátku nového astrologického roku, a tak ještě jsou aktuální nová předsevzetí a cíle, které si zvolíte, neboť jsou snadněji splnitelné než ty novoroční. A nejedná se pouze o zdraví, ale i ostatní oblasti života.

Osoby narozené ve znamení Berana, Lva a Kozoroha mají nyní také velmi výrazně posílenou rovinu duchovní a materiální hojnosti, a tudíž je pro ně vhodné využít tento potenciál v praktickém životě pro kariérní růst, nové projekty a jiné pracovní možnosti společně s nalezením duchovní rovnováhy formou meditace a odpočinku třeba při zapálených svíčkách.

Panny, Vodnáři a Štíři budou v těchto dnech více nacházet inspiraci pro nové zvelebení domácnosti a svého těla formou módních doplňků. Také investice do umění se vyplatí jak formou návštěvy kulturní akce, tak i formou vlastní inspirace a vytvoření díla. Proto návštěva kurzu malování, zpěvu nebo práce s keramikou se velmi vyplatí a posílí váš prožitek z konečného výsledku.

Blíženci, Střelci a Ryby mají mj. také otevřenou rovinu lehkého hazardu, risk se vyplatí. Kupte si los nebo zkuste vsadit číselnou loterii. Otevřená rovina lehkého hazardu ale také znamená nebát se jít do nových neznámých změn a vždy dát na první pozitivní myšlenku, která v této souvislosti přijde. Určitě nebudete zklamáni.

Býci, Raci a Váhy by v těchto dnech měli využít zejména svou invenci při jednání na úřadech nebo při burzovních komoditních operacích. Navíc je tu zvýšená empatičnost pro komunikaci s dětmi, a proto ji využijte ve prospěch pohody v rodině i mezi přáteli v souvislosti s jejich potomky. Nostalgie a „depky“ by měly být u vás v tomto období jevem skutečně pouze výjimečným.

A na závěr bych se rád podělil o jeden z dotazů, který se v posledních dnech opakuje od mých klientů: Jak vidí karty a hvězdy dění na Ukrajině? Máme se obávat války a o svou bezpečnost?

Vyšlo následující: Mág, Kolo štěstí, Smrt, Hvězda, Svět. Z těchto karet a dalšího testování pomocí kyvadla na doplňující dotazy se ukazuje, že nebezpečí rozsáhlého válečného konfliktu nehrozí. Smrt znamená přelom v historické linii a počátek nové, kupodivu spíše očistné, energie (Hvězda) pro celou planetu Zemi (Svět), což nemá moc racionální logiku, ale duchovní ano. Sám jsem na to zvědav!

Krásné sluníčkové dny vám všem!

Váš Vlastík Plamínek

www.brucektarot.cz

Pište mi sem.

Související články

Další články