Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Křišťálová koule Vlasty Plamínka: Silný týden i bez olympiády, co opláčou Ryby, jak experimentovat v sexu a pár receptů na neduhy!

Vlastík je redakční věštec a tak to bylo, je a bude!

Milí eXtranávštěvníci,

tento týden bude pro řadu z nás obdobím zvýšené aktivity a zvýšených podnětů pro nové vztahy, projekty a vůbec plány všeho druhu. V irském královském tarotu mu vévodí karty Studna moudrosti, Přiblížení cílů a Tóny harfy. V klasickém tarotu je doplňují karty Síla a Vůz. Proto využijte svůj myšlenkový i citový potenciál a nechte je pracovat ve prospěch vás i vašich blízkých.

Pro osoby narozené ve znamení Vodnáře a Panny bude důležité hlavně využít při obchodních jednáních a důležitých schůzkách svou přirozenou invenci a bezprostřednost. Jednejte hlavně ve druhé polovině dnů mezi 13. až 18. hodinou, a to se týká především technicko-manažerských profesí a profesí spojených s uměním výtvarným a divadelním.

Zajímavá vibrace v tomto týdnu přichází pro Štíry, Blížence a Berany. Je to pro vás období zvýšené potřeby sdělovat a také přijímat lásku druhých. V sexu se nebojte improvizovat a formou hry vyzkoušet pro vás nové a neznámé…

Ještě bych se zmínil o Kozorozích a Rybách, neboť osoby narozené v těchto znameních budou více citlivé na křivdu a neúspěch. Zatímco Rybičky to spíše tajně opláčou, Kozorozi se vzepřou a své odhodlání přenesou do zvýšené pracovní aktivity s cílem dokázat, že na to mají a kritika a křivda jsou neoprávněné.

Přestože je letošní zima poměrně teplá, lze očekávat v tomto týdnu nárůst onemocnění dýchacích a močových cest a chřipek. Mám tu pro vás několik tipů, jak zvýšit účinnost léčby proti těmto nemocem na bázi bylinek.

Trpíte-li častými záněty dýchacích cest, udělejte si následující čajovou směs: 50 g kopřivy, 50 g podbělu, 50 g jitrocele, 25 g květu černého bezu, 20 g divizny. Sesypejte dohromady a promíchejte. Vznikne vám čajová směs, kterou používejte následovně: polévkovou lžíci směsi na 1/4 l vody vaříme 1 minutu, louhujeme 10 minut. Pijeme 4krát denně před jídlem. Stejné dávkování lze použít i u dětí.

Při zánětech močových cest a močového měchýře můžete využít následující čajovou směs: 100 g přesličky, 50 g březového listu, 30 g heřmánku, 30 g benediktu. Opět sesypejte dohromady a promíchejte. Vzniklou čajovou směs je nutno vařit 3 minuty. Dávkování: polévková lžíce na 1/4 l vody. Louhujeme 10 minut. Pijeme 3krát denně, dospělí až 5krát denně před jídlem.

K urychlení léčby zánětu močových cest lze použít také obklad z tvarohu. Tvaroh zabalíme do látky a přiložíme mezi pupík a přirození do úrovně močového měchýře a necháme působit 10 až 15 minut 2krát denně.

A ještě jedna zajímavost ohledně bylinek. Je ostropestřec tak účinný na játra, jak se uvádí? Ano, je, ale má to své úskalí. Vysvětlím jaké, většina lidí užívá semínko ostropestřce formou čaje. To je sice celkem správná volba, ale možná nevíte, že nejúčinnější léčivý efekt této bylinky je, pokud ji užíváte formou čistě naturální. Ručně si semínko rozdrťte nebo umelte a následně užívejte polévkovou lžíci drceného semínka několikrát denně a zapijte to klasickým čajem nebo vodou.

Oplodí semen nezpracované tepelně má totiž maximální vliv na játra a posiluje detoxikaci organismu. Málo se také ví, že léčí i šedý zákal. Navíc touto bylinkou se nelze škodlivě předávkovat. Její předností je určitě i skutečnost, že ji pořídíte v lékárnách a bylinkářstvích za velmi nízkou cenu, nemusíte tak využívat mnohdy předražené přípravky na této bázi.

Přeji vám, ať nemusíte marodit, a užívejte si následující dny v pohodě a rovnováze.

Váš Vlastík Plamínek

www.brucektarot.cz

Pište mi sem.

Související články

Další články