Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Křišťálová koule Vlasty Plamínka: Povím vám, kdy jít v tomhle týdnu na rande!

Vlastík Plamínek je naším redakčním věštcem i pro rok 2014.

Milí eXtranávštěvníci.

Nejprve rád odpovím na dva zajímavé dotazy. Paní Vosátková ze Sušice mi poslala dotaz, jestli je vhodné v tomto zimním období pro děti 5 a 7 let otužování formou finské sauny a inhalací v solné nebo mentolové komoře.

Paní Vosátková, saunování pro takto malé děti je vhodné, ale musíte být opatrná. Děcka by neměla pobývat v sauně déle jak 5 až 7 minut a po následném ochlazení je vhodné je zabalit do suché plachty nebo osušky a nechat je takto relaxovat zhruba 10 minut. Cyklus saun by měl být maximálně třikrát po sobě a zcela postačí jednou týdně. Inhalaci v solné komoře vřele doporučuji, a to i vícekrát týdně – posiluje imunitu a dává tělu důležité minerály. Inhalaci v mentolové komoře bych naopak nedoporučoval dětem, které trpí opakovanými záněty dolních dýchacích cest (účinnější je inhalovat silice z jehličnanů), a také epileptikům, neboť tyto výpary jsou výrazné a u citlivých osob více dráždí nervové dráhy v mozku a celém těle.

Několik z vás se opakovaně dotazuje, zda bude letos nějaký nový seminář pod mým vedením. Odpovídám, že ano. Veškeré informace naleznete na našich webovkách www.brucektarot.cz. Přesto bych upozornil na novinku, a tou je jednodenní seminář s názvem „Léčebné kódy v obrazech“ v sobotu dne 29. března v našem centru Plamínek na Sokolovské 149 v Praze.

Končí nám pomalu první měsíc tohoto roku a v tomto týdnu budeme moci více než kdy jindy na sobě pozorovat zvýšený nárůst pozitivní energie a vitality. Je to proto, že ve čtvrtek 30. ledna nastane novoluní a letos mu v tarotovém trigonu karet Mág, Velekněžka a Síla vládne planeta Jupiter.

Nebojte se proto nyní investovat do svých koníčků a zálib nejen čas, ale i nějaké finance. Tato investice se vám totiž dlouhodobě zhodnotí.

Chcete-li se seznámit nebo pozvat svou milou na rande, tak úterý, čtvrtek a sobota jsou pro takové nápady nejlepší dny a intenzita prožitku z romantického večera bude vzájemně velmi silná.

Dokonce i poslední lednový týden přeje lehkému hazardu. Zaměřte se ale spíše na soutěže o věcné ceny než na loterie číselné. Můžete tak vyhrát například na plese v tombole Leninovy spisy nebo prase, ale také zájezd či elektroniku nebo kosmetiku a podobně. Taktéž můžete podráždit štěstěnu zakoupením losu nebo zkusit telefonickou soutěž o ceny.

Dny kolem lednového novoluní také přejí všem, kteří chtějí zakoupit sobě nebo svým blízkým nějaké zvířátko. Zejména pejsci, morčata nebo koně v tomto období snáze přilnou ke svým novým páníčkům a vzájemná radost a důvěra bude snadno navázána.

Tento týden by naopak měli být obezřetní hlavně Berani, Raci a Střelci při hledání nového zaměstnání nebo koupě, či prodeji nemovitosti. Je vhodné tyto kroky buď odložit na později, nebo si je velmi dobře právně jistit, abyste nebyli poškozeni.

Na závěr vás naučím jeden jednoduchý očistný rituál. Pokud současné zimní období nebo jiné vlivy způsobují u vás smutek, prázdnotu nebo naopak zlobu a nepohodu, zapalte si fialovou nebo zlatou svíčku, vezměte tužku a papír a napište dopis. Komu? Tomu, kdo vám nepohodu způsobuje. Světu, sobě, partnerovi, šéfovi, dětem, vládě… A do toho dopisu dejte veškeré emoce a napište je tak jednoduše, jak je cítíte. Můžete použít i jadrné výrazy, bolest, vzdor, vztek, ponížení atd. A pak ten dopis nad svíčkou spalte a popel pusťte po tekoucí vodě pryč. Může to být potok, řeka, ale stačí i spláchnutí do WC. A pokud se naučíte tento rituál dělat častěji, budete překvapeni jeho rychlým účinkem na vaši pohodu a sílu těla a ducha.

Krásné plamínkové dny!

Váš Vlastík Plamínek

www.brucektarot.cz

Pište mi sem.

Související články

Další články