Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Křišťálová koule Vlasty Plamínka: Když začít s dietou, tak právě teď, hvězdy jsou v tomhle nekompromisní!

Žena vážila 170 kg, pak zjistila, že je nový astrologický rok, a
podívejte dnes…
Zdroj: profimedia.cz

Milí eXtranávštěvníci,

v tomto týdnu, konkrétně 20. března 2014, začíná nový astrologický rok, a to je z hlediska života na naší planetě velmi významné datum. Jak jsem již dříve předeslal, nyní můžete mnoho významných cílů a plánů uskutečnit a taková předsevzetí, která si stanovíte na začátek astrologického roku, se splní a plní daleko snadněji, než kdybyste je realizovali například k 1. lednu. Je to proto, že náš organismus je lépe schopen reagovat nejen na změny v těle, ale i psychice právě v období jarní rovnodennosti a vnitřní vibrace těla a harmonizace čaker mohou být daleko lépe vyrovnávány a sladěny.

Tak například chcete-li hubnout a shodit nějaké to kilíčko, začněte právě v těchto dnech. Kdo z vás chce zahájit detoxikační proces organismu, má také šanci dosáhnout výrazné očisty vnitřních orgánů a pohybového skeletu těla, právě pokud takováto kúra bude zahájena v době jarní rovnodennosti a bude trvat alespoň jedenadvacet dnů…

V neposlední řadě je možné začátek astrologického roku využít také k daleko pragmatičtějším cílům. Nové podnikání, nové pracovní možnosti, nové vztahy, naplánování nebo uzavření sňatku atd., to vše, pokud je budete realizovat kolem 20. března, bude mít velkou šanci se zdárně splnit s minimálním rizikem neúspěchu.

Při výkladu karet Irského královského tarotu na tento týden vyšly následující: Královský jezdec, Přijímání a Klid jezera. Královský jezdec dává následujícím dnům energii a rozhodnost a také navíc nadhled nad financemi a vztahy. Takže pokud vám hrozí nějaké neshody, věřte, že je budete moci snadněji řešit s grácií a napětí přeměníte v něco jiného a hlavně pozitivního. Možná vás překvapí, že to půjde i s dávkou humoru a hravosti.

Karty Přijímání a Klid jezera jsou silné meditační prvky a říkají, že bychom si měli právě na začátku astrologického roku dávat i duchovní předsevzetí a na nich dále během roku pracovat. Jsou to také karty odpuštění sobě i jiným a přijetí lásky, harmonie a touhy ve všech podobách emočních prožitků.

Budete-li mít čas a chuť, 20. března si zapalte fialovou svíčku a v klidu a nerušeni vezměte tužku a papír a napište dopis. Tam sdělte jednoduchou formou, co si přejete, aby se vám letos splnilo, komu odpouštíte, po čem toužíte a čeho se bojíte a proč. Pak ten dopis nad fialovou svíčkou spalte. Pokud to uděláte opravdu v pokoře a bez přetvářky, učiníte pro kvalitu svého života to nejlepší.

Přeji vám všem krásné sluníčkové dny!

Váš Vlastík Plamínek

www.brucektarot.cz

Pište mi sem.

Související články

Další články