Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Křišťálová koule Vlasty Plamínka: Jak na výherní čísla v loterii a co si myslím o veganství…

Vlasta Plamínek má ve věcech veganských jasno.

Milí eXtranávštěvníci,

velikonoční svátky máme za sebou a já věřím, že jste je prožili vesměs v radosti a pohodovém odpočinku. Podívejme se nyní, co nám přinesou nejbližší dny tohoto týdne. V tarotovém obrazci na tuto otázku se umístily následující karty: Viselec, Blázen a Mírnost. Jako pomocné karty dále Dvojka mečů a Čtyřka pohárů.

Znamená to, že následující dny budou poněkud nestabilní a budeme více vystaveni vlivům a tlakům z okolí a také se u nás projeví ve větší míře citlivost na různé změny. Viselec nám ukazuje, abychom vše přijímali pokud možno v klidu a s nadhledem, protože Blázen nás bude nutit k prvosignálnosti čili budeme vytočitelní za různé prkotiny, které by nás jindy nechaly klidnými. Což můžeme pozorovat například na svém jindy klidném nadřízeném nebo doma na dětech, které budou více paličaté nebo uplakané než v jiných měsících. Také řidiči budou náchylní k agresivním způsobům jízdy a lze očekávat vyšší počet nehod a i jiných trestných činů spojených s neovladatelnými emocemi. Hlavně by měly být na pozoru osoby narozené ve znamení Lva, Berana, Střelce a Panny.

Abychom ale nebyli pouze upozorňovateli na různá úskalí – pro vás, kteří máte umělecké sklony, je toto období vhodné k tvůrčí činnosti. Múza políbí hlavně výtvarníky, muzikanty a počítačové grafiky.

Je vhodné pro všechna astrologická znamení zkusit i lehký hazard, a tak si kupte los nebo si zatipujte na sportovní výsledky, případně vsaďte svá oblíbená čísla. Pokud budete sázet do číselných loterií, pamatujte, pokud dáte takovou číselnou kombinaci, jejíž součet bude 182 nebo 212, zvýšíte šanci na zajímavý zisk. Často se mne ptáte, zda už někdo vyhrál na čísla, která jsem poradil. Ano, těch lidí už bylo několik. Nejvyšší výhra čítala 32 miliónů před mnoha lety a tu kombinaci si pamatuji dodnes: 1, 4, 5, 15, 24, 35. Jsou to ale spíše vzácné výjimky.

Tento týden přišel podnětný dotaz od slečny Sládkové z Jičína: „Pane Plamínku, myslíte si, že je vegetariánský nebo veganský způsob stravování a životního stylu skutečně zdravý?“

Osobně nejsem vegetarián, spíše všežravec, ale znám se s mnoha skvělými lidmi, kteří podobné životní styly uplatňují a nemají s tím problém. Zároveň ale já nemám problém s tím, být v jídle univerzál, a cítím se také skvěle, a chci-li se vnitřně očistit, stačí mi několikadenní nebo týdenní kůra, to moje tělo přijímá velmi příznivě.

Takže určitě vegetariánský nebo veganský způsob životního stylu bude pro člověka přínosný. Nicméně je to dnes i taková spíše módní záležitost, kterou bych nazval tak trochu „gastrosnobismem“. Mnoho podobně se stravujících lidí totiž neuznává ostatní „masožravce“, má je za nečisté, nezdravé a dává jim to nezřídka okázale najevo. Takže tolerance mi od nich zde často chybí. Moje babička se například dožila velmi požehnaného věku a dopřávala si ráno panáčka na dobré trávení a špek nebo ovárek na dobré kloubní mazivo a radost ze života. Proto já jsem osobně, co se týká stravování, naprostý liberál.

V brzké době vás seznámím s některými méně známými, ale přesto z duchovního hlediska důležitými místy naší republiky. Uděláme si výlet do středních a východních Čech.

Krásné sluníčkové dny a mějte se rádi!

Váš Vlastík Plamínek

www.brucektarot.cz

Pište mi sem.

Související články

Další články