Milí eXtra návštěvníci,

inverze, teploty blízko bodu mrazu a vůbec venku nevlídno a šedivo. Typický obrázek konce listopadu v našich končinách. Přesto jsem při dotazu, jaké bude toto období a co nám může přinést, vytáhl velmi pozitivní karty!

Karta Poustevník je duchovně velmi silná a promlouvá zejména k nám, co máme dlouhodobě nevyřešený problém. Právě v tomto týdnu je vhodné udělat si definitivní rozhodnutí a vyčistit křivdy z minulosti.

U partnerských dvojic, kde vládne „malá Itálie“ a oba se trápí, je toto období vhodné k nalezení vlastní cesty ze vztahu, který nás vyčerpává. Poustevník také hovoří k těm, co nemají sebevědomí a nechávají se využívat okolím v práci a vychytralými „kamarády“. Přátelé, i vy byste měli nalézt v následujících dnech sílu se oprostit od podobných praktik a svůj emoční potenciál využít pro vlastní rovnováhu.

Hvězda je druhou určující kartou tohoto týdne a ukazuje, že na to máte. Že není třeba se nechat ovládat strachem, že něco dopadne špatně. Naopak svou sílu jste schopni nyní velmi využít! Nepropásněte tuto šanci!

Osoby narozené ve znamení Kozoroha, Panny nebo Střelce mají v tomto týdnu pod výše uvedenými vlivnými kartami velkou naději na úspěšné vyřešení sporů na úřadech, při nákupu nebo prodeji nemovitostí nebo nákupu zahraniční dovolené.

Vůbec nákup dárků je v tomto období již aktuální, a proto se další týden budu věnovat podrobněji tomuto fenoménu v závislosti na znameních zvěrokruhu a tarotového kříže.

Vždy jedenkrát v měsíci budu odpovídat na vaše nejčastější dotazy. Dnes jsem pro vás vybral tři nejzajímavější:

Jana, 38 let, Šumperk

Pane Vlastíku, trochu se bojím si nechat nahlédnout do své budoucnosti. Co když tam bude neštěstí, nehoda, vážná choroba…?

Paní Jano, občas se opravdu stane, že se v rozboru ukáží negativní informace, ale vždy se musíme zeptat následně, co pro to ten dotyčný může udělat, aby to ovlivnil. Věřte, že v 99 % případů to ovlivnit lze, pokud klient dostane informaci, jak se tomu vyhnout.

Daniela, módní návrhářka, Praha

Jaký byl pro vás letošní rok? Jak žije mystik?

Paní Danielo, žiju zcela normální život. Pracuji s klienty, maluji obrazy, občas vystupuji se svým kolegou Bobem Hochmanem na různých představeních. Letos jsem většinu roku ale strávil hlavně v přírodě v oblasti Podblanicka. Před několika dny jsem měl například přednášku na Gymnáziu J. Keplera v Praze, hráli jsme v hudebním klubu Melodka v Brně a připravujeme se na adventní vystoupení v kostele v Českém ráji v Bukvici u Jičína. Tedy normální život ve spokojeném manželství a práci, která vychází z mé profese.

Pavel, 30 let, Turnov

Jsem realista, ale moje žena k vám opakovaně chodí a to, co jí řeknete, se vcelku plní. Jak to děláte, že to víte?

Pane Pavle, každý máme v sobě určitou možnost naladění se na podprahové vibrace univerza a odtud číst tyto vjemy. V běžném hektickém životě jsou tyto naše vlastnosti šestého smyslu hodně oslabeny a deformovány, ale každý je může posilovat meditačními technikami a duchovním růstem.

Přeji vám krásné plamínkové dny!

Váš Vlastík

www.brucektarot.cz

brucek.vlastimil@seznam.cz