Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Křišťálová koule Vlasty Plamínka: „Hodil“ jsem si karty na to, jak dopadnou naši v Soči!

Vlastík na olympiádu čekat nemusí.

Milí eXtranávštěvníci,

první měsíc roku je v plném proudu a čeká nás období týdne, který bude svým průběhem velmi rozkolísaný, což může u některých citlivých jedinců způsobovat větší emoční zvraty. V tarotovém obrazci pro tyto dny vyšly následující karty: Císař, Měsíc a Poslední soud. Jako pomocné upřesňující karty Trojka mečů a Desítka holí.

Co to znamená? Je to poselství zejména pro starší ročníky nad 45 let, aby v tomto týdnu dbaly více na svou rovnováhu. Je třeba být ve střehu a nenechat se vmanipulovat tam, kde se necítíme dobře. Naopak tyto dny si dopřejte množství takových prožitků, které vám dělají dobře a naplňují vás energií a radostí. A věřte, že zde nemáte žádnou karmickou překážku či omezení. Tak si to užijte na plný pecky!

Druhou skupinou, která bude nyní více exponovaná, jsou zejména dívky ve věku od 15 do 29 let. Budete více nervní, možná si i trochu popláčete a hlavně pokud děláte nějaké zkoušky ve škole, tak doporučuji vzít to nejlépe jako hru a nechat strach mimo dveře učeben a mimo svá nitra. A pokud to opravdu nepůjde, pak je vhodný sex den před písemkou nebo obhajobou své práce, a pokud ani na toto „nebudou lidi“, vezměte si na sebe alespoň kombinaci oblečení modrá-bílá nebo modrá-žlutá, případně černá-žlutá, a do kabelky nebo kapsy fotografii člověka z rodiny, který už nežije a kterého jste měly rády.

Co se týká nemocí, zatím žádná epidemie příliš nehrozí, nicméně hlavně vy, co jste narozeni ve znamení Ryb, Blíženců, Lva nebo Panny, chraňte se v těchto dnech více než jindy před nachlazením a respiračními chorobami. Velmi účinný na posílení celkové imunity je následující čajový nápoj: Nastrouhejte kousek zázvoru (cca 5 – 8 cm) a přelijte jej 1/2 litrem horké vody. Nechte 10 minut louhovat, poté přidejte lžíci medu a polévkovou lžíci sušeného březového listí. Zamíchejte a ponechte dalších alespoň 5 minut vylouhovat a následně můžete pít tento čaj nejlépe třikrát denně před jídlem a případnou čtvrtou dávku zhruba půl hodiny před spaním. Tato čajová směs má výrazné účinky na uvolňování dýchacích cest, čistí trávicí trakt a podporuje rychlejší odvádění toxinů z těla přes ledviny a močové cesty.

Chci vám také poděkovat za mnoho mailů, které mi průběžně chodí, pouze prosím o jediné – řada z vás píše žádosti typu – sdělte mi, jaký budu mít letošní rok a co mne čeká. Pokud máte takové přání, rád vám vyhovím, ale vždy je lepší osobní konzultace nebo konzultace po Skypu. Tak můžeme podrobně dle vašich doplňujících dotazů vaši knihu života zanalyzovat. To opravdu není konzultace na pár všeobecných vět typu – jó, budete to mít letos skvělé, máte tady silné pozitivní karty! Takový „nicvýklad“ má pro klienta prakticky nulovou vypovídající hodnotu. Kontakt na mne najdete na webovkách: www.brucektarot.cz

V posledních dnech jsem stále častěji dotazován kamarády i stran médií, jak velký že vidím úspěch našich sportovců na nadcházející olympiádě v Soči. Tam je velmi mnoho proměnných v rovině ovlivnitelnosti, které v aktuálním časovém horizontu mohou šance jednotlivých sportovců individuálně korigovat, přesto na tuto otázku jsem vytáhl karty Mág, Poustevník a Kolo štěstí. To by znamenalo super výsledky a více než 10 medailí z těchto her. Doplňující rovinu na výše uvedenou otázku tvoří karty Mečové eso a Mečová devítka, a proto se domnívám, že skutečný výsledek bude skromnější, nicméně dovézt 8 medailí je poměrně reálné.

Hodně úspěchů nejen sportovcům, ale lásku, štěstí a hojnost vám všem!

Váš Vlastík

Pište mi sem.

www.brucektarot.cz

Související články

Další články