Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Kriminálník Tony ze Slunečné: V reálu je Roman Tomeš manželem a tátou na sto procent

Zdroj: FTV Prima
+ Dalších 6 fotografií
rodina
Herec Roman Tomeš (31), který je známý muzikálový herec, aktuálně září v oblíbeném primáckém seriálu Slunečná. Tony, kterého v seriálu hraje, má za sebou kriminální minulost. V soukromém životě Roman Tomeš nic takového neřeší, naopak žije už několik let spořádaným rodinným životem. Se svou osudovou ženou Míšou Tomešovou a dvěma syny žije za Prahou v rodinném domku.

Roman Tomeš je známý spíše z muzikálů. Teď ale dostal roli v seriálu Slunečná, kde hraje Tonyho. Ten se jako hodně mladý dostal do vězení. Odtamtud neměl kam jít a tak využil nabídku Martina Popelky, aby šel pracovat a bydlet k němu na statek.

V soukromí ale Roman žádnou kriminální minulost nemá. Naopak žije už několik let po boku osudové ženy a dnes už manželky Míši Tomešové, za svobodna Doubravové. S usměvavou herečkou se Tomeš seznámil kde jinde než v divadle.

Žádost o ruku v divadle

Na prknech, co znamenají svět, požádal také Roman svou milou o ruku. Stalo se tak v roce 2015. Roman poklekl před Míšu přímo na jevišti před zraky diváků odpoledního představení Osmý světadíl. Zaskočená herečka tehdy řekla ANO a veselka se konala už v červnu příštího roku.

I když oba vypadají spíše jako studenti střední školy, žijí už několik let v rodinném domku v Mníšku pod Brdy, který si společně postavili. Krátce po svatbě se jim narodil syn Kristián a v létě 2018 k němu přibyl druhý syn Jonáš.

Související články

Další články