Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Kriminálník s bohatou minulostí a táta od rodiny: Podezřelí z vraždy pumpařky prosili o poslední šanci!

Zdroj: Facebook.com / archiv
+ Dalších 28 fotografií
vražda na pumpě
3. prosince v půl třetí ráno vtrhli na čerpací pumpu u Nelahozevsi dva ozbrojení muži. V tu chvíli osmapadesátiletá pumpařka Jana myla tankovací stojany. Když zmerčila lupiče v kuklách, snažila se utéct do skladu. Bohužel vrah pumpařku našel, prostřelil dveře a bez milosti ji zavraždil. Vrahové si z čerpací stanice nakonec odnesli zhruba deset tisíc korun a karton cigaret. V současné době policie zatkla dva podezřelé. O koho vlastně přesně jde?

Policie z pondělí na úterý večer zadržela údajné vrahy osmapadesátileté pumpařky Jany. Podle policie byli vrazi dopadeni v penzionu u jezera Vojkovice. „Budeme tu bydlet jen chvíli, hledáme si vlastní byt,“ tvrdil podle MF DNES třicetiletý D. Š. správci rekreačního areálu u jezera ve Vojkovicích na Mělnicku.

Oba dva dopadení muži podezřelí z vraždy mají rodiny. Jednomu z nich se dokonce v brzké době narodí dítě. Muž, kterého policie zatkla v penzionu u jezera Vojkovice, se sem přestěhoval zhruba před dvěma měsíci i se svojí těhotnou partnerkou.

Druhý dopadený muž I. H. z Kralup nad Vltavou je taktéž podezřelým z vraždy. „Jsem rád za poslední šanci, nechci to zkazit, vážím si vás, i když jsem na to teď sám,“ napsal v lednu I. H. své rodině na sociální síti. „Ty to dáš, věřím ti, máš nás. Už bude jenom líp,“ odepsala mu jeho příbuzná.

Oběma obviněným podle iDnes.cz hrozí dvacetiletý až výjimečný trest. „Bylo po jedenácté večer, když sem přijelo několik policejních aut a zásahovka. Měli v rukou železné tyče, asi chtěli vchod vypáčit,“ říká MF DNES Otokar Przeczek, majitel areálu.

„Všichni si tu topíme v bytech kamny. On denně řezal dříví, přítelkyně už nic dělat nemohla, vypadala, že každým dnem porodí,“ dodává sousedka. „Ubytoval jsem je na doporučení místních, nepřipadali mi divní, platili včas, nic mi nedluží. Říkali, že předtím bydleli v kempu ve Veltrusech,“ tvrdí Przeczek.

Související články

Další články