Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Kriminální seriál Princip slasti: Po boku Karla Rodena se objeví Małgorzata Buczkowská

Kriminální seriál Princip slasti: Po boku Karla Rodena se objeví Małgorzata Buczkowská
Zdroj: Česká televize
+ Další 2 fotografie
nový seriál
Česká televize na obrazovkách brzy představí nový seriál, kde jednu z hlavních rolí hraje Karel Roden. Po jeho boku se nám jakožto varšavská policistka představí herečka Małgorzata Buczkowská.

Na obrazovkách České televize už brzy uvidíme nový seriál. Princip slasti je kriminálka a jedná se o vůbec první seriálovou koprodukci České republiky, Polska a Ukrajiny. První díl poběží už v pondělí 14. října.

V novém kriminálním seriálu se nám v hlavní roli představí skvělý herec Karel Roden. Po jeho boku se objeví polská herečka Małgorzata Buczkowská. Ztvární roli varšavské policistky a vrchní komisařky. Pracuje ve světě, v němž se pohybují především muži, takže se naučila být tvrdá. Co herečka prozradila ke své roli?

"Když jsem poprvé četla scénář, říkala jsem si, že je to skvělá herecká příležitost. Ne lehce čitelná, trochu živočišná a především, což je pro mě důležité, silná žena, i když také občas dokáže být citlivá a má i své slabosti. Ale nakonec jsem nemusela plakat ani na castingu, ani v průběhu natáčení," řekla Małgorzata.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy