Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Kriminální seriál Princip slasti: Po boku Karla Rodena se objeví Małgorzata Buczkowská

+ Další 3 fotografie
nový seriál
Česká televize na obrazovkách brzy představí nový seriál, kde jednu z hlavních rolí hraje Karel Roden. Po jeho boku se nám jakožto varšavská policistka představí herečka Małgorzata Buczkowská.

Na obrazovkách České televize už brzy uvidíme nový seriál. Princip slasti je kriminálka a jedná se o vůbec první seriálovou koprodukci České republiky, Polska a Ukrajiny. První díl poběží už v pondělí 14. října.

V novém kriminálním seriálu se nám v hlavní roli představí skvělý herec Karel Roden. Po jeho boku se objeví polská herečka Małgorzata Buczkowská. Ztvární roli varšavské policistky a vrchní komisařky. Pracuje ve světě, v němž se pohybují především muži, takže se naučila být tvrdá. Co herečka prozradila ke své roli?

„Když jsem poprvé četla scénář, říkala jsem si, že je to skvělá herecká příležitost. Ne lehce čitelná, trochu živočišná a především, což je pro mě důležité, silná žena, i když také občas dokáže být citlivá a má i své slabosti. Ale nakonec jsem nemusela plakat ani na castingu, ani v průběhu natáčení,“ řekla Małgorzata.

Mohlo by vás zajímat

Další články