Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Kriminalisté neúnavně hledají tělo tříleté Maddie: Pod zeleninovými záhony objevili sklep

Zmizení malé Maddie.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
pátrání
Policie stále pátrá po tříleté Maddie McCann. Ta byla unesena z portugalského letoviska během dovolené s rodiči. Kriminalisté tak prohledávají zahradu v Hannoveru, kde pobýval Christian Brueckner v době dívčina zmizení. Ten je hlavní podezřelý v nevyřešeném případu. Dosud však tvrdí, že je nevinný.

Německá policie v noci vykopala deset metrů dlouhou jámu na soukromé zahradě u Hannoversko-Lindenského kanálu. Tu údajně užíval Christian Brueckner, který je podezřelý z únosu a vraždy tříleté Madeleine McCann. Detektivové si tak nejspíš myslí, že právě tam ukryl tělo malé dívky.

Na místo dorazil nejen bagr, ale také policejní psi. Detektivové podle všeho objevili sklep pod zeleninovými záhony. Na pomoc si policie přinesla i detektor kovů. Nikdo však nepotvrdil, zda hledají ostatky malé dívky nebo pouze důkazy proti Bruecknerovi. Němečtí státní zástupci však věří, že zmizelá Maddie je již po smrti.

Odsouzený sexuální delikvent se do Hannoveru údajně přestěhoval v roce 2007. Madeleine zmizela tentýž rok ze svého pokoje během dovolené s rodiči v portugalském Praia da Luz. V tu chvíli byli její rodiče na večeři s přáteli. Záznamy z mobilních telefonů policii prokázaly, že Christian byl tu noc v blízkosti místa činu.

Třiačtyřicetiletý Brueckner je nyní ve vězení za sexuální zločiny. Mimo jiné byl obviněný ze znásilnění 72leté důchodkyně a ze sexuálního zneužívání dětí. Svou vinu ze spáchání zločinu na Maddie však stále popírá.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy