Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

KREV VE SKLEPĚ! Nelidský řev všechny vyděsil! Telefon pohřešované Michaely byl nedostupný UŽ DEN PŘED ZMIZENÍM

Kriminalisté ve sklepě hledali krev.
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Pátrání po pohřešované Michaele Patricii Muzikářové (12) pokračuje. Dívka je pohřešovaná od středy. Kriminalisté se vydali do domu, kde dívka bydlí se svou matkou. Hledali krev ve sklepě. Jak reagovala matka pohřešované dívky?

Dvanáctiletá Michaela Patricie Muzikářová se ztratila ve středu ráno, když šla do školy. Podle policie je zřejmě obětí trestného činu.

Podle nejnovějších poznatků policie byl její telefon nedostupný už předešlý den odpoledne. Původní informace, že se dívka z telefonu připojila v pět ráno na Facebook, je mylná. Poslední, kdo dívenku spolehlivě viděl, byli její spolužáci v úterý ve škole. Na tuto skutečnost upozornil Blesk.cz.

Policisté dostali echo, že by nějaký důkaz mohl být ve sklepě. Vydali sem tam hledat krev. Podle oficiálního prohlášení nic nenašli.

Je ale možné, že něco našli, jen to zatím z taktických důvodů tají.

Když totiž do sklepa vešli, začala matka nelidsky a hystericky řvát a křičet. Tuto informaci řekli televizi Nova svědci celého policejního zásahu.

„Policista v bílém ochranném oděvu přišel nahoru ze sklepa. Řekl kolegům, ať jdou dolů, že něco tak nechutného ještě neviděl. Pak všichni sešli dolů do sklepa, vzali s sebou i matku Míši. Najednou se ozval děsivý řev matky,“ uvedl pro web TN.cz všímavý soused.

Související články

Další články