Dnes odpoledne se v obchodním centru na Smíchově v Praze popraly dvě ženy. Celá potyčka skončila smrtí jedné z nich. „Můžeme potvrdit, že v obchodním centru v Plzeňské ulici došlo k potyčce mezi dvěma ženami, jedna z nich na místě podlehla těžkým zraněním,“ řekla Novinkám mluvčí policie Iveta Martínková.

Incident se odehrál odpoledne po 14. hodině v prvním patře obchodního domu Tesco, tragédie se odehrála mezi regály s ložním prádlem! Žena zaútočila nožem, který ukradla právě v Tesku. Okolí činu policisté uzavřeli a na místě zasahují kriminalisté.

K potyčce obou žen se vyjádřil na Twitteru i ministr Milan Chovanec. „Dnešní vražda ženy v Tesco Smíchov je otřesným zločinem, chci vyjádřit lítost pozůstalým. Policie mě ujistila, že motivem nebyl terorismus,“ napsal.

Vražedkyně podle dosavadních zjištění by měla být psychicky labilní a její oběť měla být náhodná oběť. Nůž měla vytáhnout z nějakého regálu a tím druhou ženu ubodat, která po dlouhotrvajícím oživování svým zraněním podlehla. Třiatřicetiletá útočnice byla propuštěna chvíli před útokem z psychiatrické kliniky. Ale proč se tam léčila, se zatím neví. Jen její bývalá spolupacientka prozradila, že třiatřicetiletá žena s holou lebkou chtěla změnit pohlaví, nebyla se sebou spokojená. Ale do jaké míry nenávist k vlastnímu tělu vedla až k tak hroznému činu, se zatím neví.