Legenda neodchází, legenda stále zůstává! Jedna z největších ikon české MMA Petr Vondráček má za sebou další vítězný zápas a mezinárodní titul WKN tak zůstává doma! A nebyl by to Petr, kdyby zápas s Neilem Aquinem neukončil technickým KO. Skvělé zprávy však ani zdaleka nekončí.

Evropský titul WKN si totiž ze Žlutých lázní odnesl Ondřej Hubník, když udolal houževnatého Sergeje Maslobojeva, který byl v minulosti pro české borce v mnoha případech nepřekonatelnou překážkou. Spejbl se však tentokrát pomstil za všechny porážky a litevský pořízek odjel s nepořízenou. Českému publiku udělal radost i Lukáš Hron, když v odvetě roku z ringu vyprovodil Bělorusa Romana Kryklia. Pochlapili se i další naši ranaři. A není divu! Kromě Řepky a Kristelové na jejich rány dohlížela také Domča Myslivcová a Eva Perkausová. Tak je jasné, že se chlapci předváděli.

Zkrátka, byla to podívaná, na kterou se bude vzpomínat ještě hodně dlouho. Nic podobného prostě v českých luzích a hájích jen tak nezažijete. A říkáte-li si opravdoví milovníci parádních zápasů, tohle musíte vidět alespoň v televizi. Zapište si tedy: Stanice Sport5, sobota, deset minut po osmé hodině večer. Je to ideální čas. Než se vydáte na drink, mrkněte se na pár excelentních zápasů, které vám rozproudí krev v žilách.