Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Krev na zdi a zoufalý křik! Tohle se dělo, když hvězda české MMA napadla přítelkyni

+ Dalších 5 fotografií
Exkluzivně
Známý český zápasník MMA Tomáš Penz (34) se dostal do hledáčku Policie ČR, která po něm vyhlásila pátrání. Důvodem je podle informací eXtra.cz brutální napadení přítelkyně, která údajně figurovala v branži pro dospělé. Policie po hvězdě MMA pátrá v souvislosti s pokusem o vraždu. Redakci se ozval člověk, který popsal, co se v domě, kde byla dívka napadena, mělo stát...

Mluví se o tom, že Penz pro ránu nechodí daleko. Teď po něm pátrá policie v souvislosti s napadením partnerky. Podle našeho zdroje se jedná o bývalou herečku z filmů pro dospělé. Penz má údajně značně kontroverzní pověst. „Steroidy a drogy k němu patří. Ale sportovec je to jinak výborný. Bohužel je vznětlivější povahy,“ řekl eXtra.cz člověk, který Penze zná osobně.

Redakci se ozval člověk, který má prý přesnější informace. Do redakce dokonce zaslal snímek z místa, kde se napadení odehrálo. „Byl to křik, jako když někoho vraždí. Mluví se tady o tom, že když na místo dorazila policie, ten útočník vyskočil oknem,“ napsal redakci člověk, který poslal i snímek bytu, ve kterém se událost měla stát. Jak je ze snímku patrné, všude kolem dveří je krev.

Policie po Penzovi vyhlásila pátrání 14. dubna. Aktuálně je na útěku a je nebezpečný. Penz má za sebou bohatou sportovní kariéru v bojových uměních. V MMA – smíšená bojová umění – má za sebou úctyhodných 24 zápasů. Jenže jeho pověst je velmi kontroverzní.

Mohlo by vás zajímat

Další články