Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Krejčíková s Klusovou v slzách: To není válka, ale genocida, mluví o světových konfliktech

Aneta Krejčíková a Tamara Klusová otevřely citlivé téma.
Zdroj: Herminapress/Renata Bušková/eXtra.cz/koláž
+ Dalších 6 fotografií
válka

Aneta Krejčíková a Tamara Klusová skončily v slzách. Na svých sociálních sítích totiž otevřely téma, kterému se většina českých celebrit vyhýbá obloukem. Promluvily o válkách, které ve světě probíhají. Krejčíková se rozplakala nad oběťmi z Ukrajiny a nad množstvím životů, které vyhasly v Pásmu Gazy. "To je genocida, to nemá nic společného s válkou," nechala se zase slyšet Klusová. 

Aneta Krejčíková a Tamara Klusová se pustily do citlivého tématu celosvětových konfliktů. Svým příspěvkem to odstartovala právě Klusová, která promluvila o válce probíhající v Pásmu Gazy, při které vyhaslo již tolik životů. V reakci na ni neudržela své slzy Aneta Krejčíková, jež se během svého vzkazu na Instagramu dokonce rozplakala přímo před zraky svých fanoušků.


Aneta se neubránila a na Klusovou musela reagovat. "Já tady musím reagovat na Tamaru Klusovou, která tohle téma otevřela. Já vím, že tady nikomu nepomůžu tím, že tady budu natáčet v autě storíčko. Ale přijde mi strašné, co se děje. Ať už je to na Ukrajině, anebo v Pásmu Gazy. Umírají tam všude ty děti a mělo by se o tom mluvit. Važme si toho, co máme, a netrapme se zbytečnostmi," říká se slzami v očích. "Kolem nás se to děje. Pořád se válčí," dodává.

Klusová konflikt nazývá genocidou

Tamara promluvila ke svým sledujícím zcela otevřeně. "Já si tady dnes potřebuji vylít svoje srdce, které svírá fakt velká obava. Ta obava pramení z toho obrovského ticha a strachu mluvit o tématu, které má nadpis genocida. Nikdy mi nebudou jedno děti a násilí páchané na nich a bezpráví. To, co se děje v Pásmu Gazy, je genocida, to nemá nic společného s válkou," začala svůj srdceryvný příspěvek na Instagramu.

Aneta letos na České lvy vzala sestru Kateřinu:"Ty děti tam umírají na pády raket, bomb nebo střel. Umírají i na hlad a na to, že tam není žádná humanitární pomoc. Ty ustřelené nohy a ruce jim lékaři operují bez anestezie, protože je tam nemají. A to by nám nemělo být jedno. Vyjádřila bych se k tomu úplně stejně, jako když by se to dělo kdekoliv jinde na světě," pokračuje a nasazuje si palestinu za každé jedno palestinské dítě. "Miluji tě. Statečné srdce plné skutečně bezpodmínečné lásky," reaguje Tomáš Klus.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy