Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Krejčíková o detailech operace prsou: Velikost se nijak zásadně nezměnila, jen jsou výš, říká

Modelka Aneta Krejčíková jde na zmenšení prsou.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Detaily operace

Hvězda seriálu Ulice Aneta Krejčíková (32) nedávno podstoupila remodelaci prsou. Toto rozhodnutí šokovalo mnoho jejích fanoušků, kteří se báli, že Aneta přijde o svá přírodní ňadra velikosti pět. Herečka však na svém Instagramu vše uvedla na pravou míru a vysvětlila, že o zmenšení velikosti nakonec nešlo, ale jednalo se o modeláž. Svěřila se i s detaily operace. 

Aneta Krejčíková patří do kategorie českých hereček s největším poprsím. Na veřejných akcích se svým bujným dekoltem často ráda pyšnila, když nejednou sáhla k rafinovanému výstřihu. Když pak oznámila na sociálních sítích, že podstoupila plastickou operaci, její fanoušci utrpěli malý šok. Zdálo se totiž, že si své poklady nechala zmenšit. Herečka ale své sledující uklidnila, když promluvila, že se jednalo pouze o modelaci prsou. Ta jí zřejmě dělala problém při natáčení lechtivých scén. „Před nahými scénami si musím dát panáka," řekla deníku Blesk.

„K operaci jsem se odhodlala až před pěti měsíci. Píšu o tom proto, že vím, že je spousta žen, které o operaci uvažují a mají obavy z nejrůznějších důvodů. A musím upřímně říct, že hezčí, přirozeně vypadající prsa jsem neviděla,“ napsala zpočátku Aneta na svém Instagramu. "Velikost se nijak zásadně nezměnila, jen jsou vejš,“ upřesnila Krejčíková.

Skoro žádná bolest

Ale stejně jako každá jiná operace to procházka růžovým sadem nebyla. Herečka se však s bolestmi popasovala dobře a dokonce přiznala, že to vlastně tak moc bolestivé nebylo. "Nebolí to. Víc prej bolí implantáty, které já nemám. Ale když víte, proč to děláte, dá se vydržet všechno. Ale modelace je fakt úplně cajk, prášky na bolest jsem brala jen první dva dny po operaci," napsala.

Není se čemu divit. Aneta je již dvojnásobnou maminkou, a tak po dvou porodech zřejmě už má jiný práh bolesti. Nic ji jen tak nerozhodí. Za toto veřejné přiznání krásná blondýnka od svých sledujících obdržela spoustu krásných zpráv.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy