V posledních pár měsících se s maminkami herečkami roztrhl pytel. Mezi půvabné hvězdy, které už porodily, patří třeba Míša Tomešová, Kristýna Leichtová, Marie Doležalová, nebo Jitka Čvančarová (40).

Ovšem nejvíce všechny s porodem napínala sympatická Aneta Krejčíková. Nejenom fanoušci se nemohli dočkat, kdy herečka oznámí tu radostnou zprávu. I když Aneta o svém soukromí moc mluvit nechce, tak redakci eXtra.cz potvrdila narození miminka.

„Ano, je to pravda. Máte dobré informace. Podrobnosti ale sdělím nějakou formou sama,“ uvedla Aneta Krejčíková pro eXtra.cz. Rozkošná herečka, která nikdy nezkazila žádnou srandu a uměla to pořádně rozjet, je nyní hrdou maminou a čeká ji hodně práce.

Je ale jasné, že na to nebude sama. Velkou oporu jí bude přítel Ondřej Rančák a velká kamarádka Patricie Solaříková. „Byla jsem za ní v porodnici hned druhý den. Aneta nebyla ani dvanáct hodin po porodu. Ale bylo to hrozně hezké,“ rozplývala se šťastná kamarádka.

A komu je vlastně malý Beník podobný? „Na tohle jsem hrozně blbá, Beníkovi je teprve pár dní. Je hrozně roztomilý a má takový dospělý výraz,“ řekla s úsměvem Patricie. „Jestli bude po mamince Anetě, tak se máme určitě na co těšit. Geny se tam jistě nezapřou. A nebo může být po tatínkovi, tak uvidíme,“ dodala.