Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Kreativní festival Ynspirology se blíží! Jak se na něj těší jeho hlavní hvězdy?

A na koho se nejvíce těšíte vy?
Zdroj: archiv
Všemi očekávaný kreativní festival Ynspirology, který nemá na svědomí nikdo jiný, než Yemi A.D., se nezadržitelně blíží. A zatímco přípravy jdou do finále, hlavní hvězdy festivalu nám prozradily, na co nebo na koho se nejvíce na festivalu těší.

Když se řekne Ynspirology spousta lidí neví, co si má pod tímto pojmem představit. Když však člověk zjistí, o co jde, hned mu to přijde jako dobrý nápad. Choreograf, producent, moderátor a jednoduše multitask osobnost Yemi A.D. dal se svým produkčním týmem dohromady opravdovou pecku, která spojí dohromady lidi z různých sfér. Ti, jako inspirátoři pak mají za úkol jednak ukázat, co umí, ale hlavně inspirovat ostatní," především pak mladé lidi, kteří ještě tápou, jak naložit s vlastní budoucností":https://www.extra.cz/…lusne-penize. A právě tch jsme se zeptali, na co se nejvíce na festivalu těší.

„Já se samozřejmě těším na lidi a jsem za takový projekt hrozně ráda. Je důležité motivovat lidi, aby zkusili nové věci a třeba se jim potom také sami začali věnovat.“ uvedla zpěvačka Maarkéta Konvičková.

„Těším se na lidi, fanoušci jsou pro mě velkou inspirací, často z jejich pozitivních reakcí na to co dělám čerpám energii,“ svěřila se youtuberka Gábina Hec. .

„Těším se, že si budu moci vyzkoušet DIGI ZONE, zónu, kde si můžete vyzkoušet různé hry a virtuální realitu. Z vystupujících pak na Dance Academy Prague, kde také tančím. Zároveň doufám, že se i zapojí co nejvíce lidí a také si vyzkoušejí nové věci.“ řekla Youtuberka Anička Šulcová.

„Mám radost, že jsem inspirací pro tolik lidí, kteří mě sledují na mých sociálních sítích. Kde jinde bych měla představit své nové album, než na Ynspirology festivalu?! Moje léto nemůže odstartovat líp, než 25. 6. jeho křtem, kmotry se stanou všichni, kdo dorazí!“ svěřila se Dara Rolins, která na festivalu pokřtí své nové album, které vydává po neuvěřitelných šesti letech.

Markétu, Gábinu, Daru i Aničku a spoustu dalších interpretů a inspirátorů budete moci vidět na Ynspirology festivalu, konaném 24.-25. 6. v metropoli Zličín. Informace o kompletním programu, prodeji vstupenek a návod, jak získat vstupenky zadarmo, se dozvíte na https://ynspirology.cz/ nebo na sociálních sítích akce https://www.facebook.com/ynspirology/ a https://www.instagram.com/ynspirology/.

Související články

Další články