Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Krátkovláska Ivka z Masterchefa překvapila fanoušky: Změnila účes a schytala pořádnou kritiku

Iva Sarauerová: Blondýnka z Masterchefa si nechala prodloužit vlasy
Zdroj: se souhlasem TV Nova, Ivky Sarauerové, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
změna

Blondýnka z Masterchefa Iva Sarauerová, kterou si mnoho diváků zapamatovalo zejména pro její ikonické krátké vlasy, šokovala. Sestřih je pryč a talentovaná kuchařka si nechala kštici prodloužit. Proměnu sdílela na svém Instagramu. Zatímco ona je nadšená a dlouhé blonďaté vlasy si nemůže vynachválit, její fanoušci takové nadšení nesdílejí. 

Úspěšná cukrářka a kuchařka Iva Sarauerová se proslavila díky své účasti v kuchařské show Masterchef, kde prosazovala především zdravou stravu. Soutěž jí pomohla v tom, aby nakopla svou pečící kariéru naplno, a na Instagramu si vytvořila velkou základnu fanoušků. Ty teď šokovala příspěvkem, ve kterém ukazuje, že si nechala prodloužit vlasy.

Sarauerová, která byla v dubnu hostem eXtra.cz, kde promluvila o velmi těžkých chvilkách v oblasti partnerského života, se rozhodla pro razantní změnu. Ačkoli měla celý život krátké vlasy a pro mnohé diváky to bylo poznávacím znamením, ani to ji od proměny neodradilo. “Tak! A jsem dlouhovláska. Ano, vypadám úplně jinak. Ano, už to nejsem já atd.... Ale nebojte! Uvnitř jsem to stále já, charakter mi to nezměnilo,” píše na svém Instagramu.

Doporučené video: Ivka z Masterchefa promluvila o pekle s bývalým manželem

Fanoušci Ivku drsně kritizují

Blondýnka se zálibou ve fitness je z proměny nadšená. Sama přiznává, že je to obrovská změna a bude chvíli trvat, než si zvykne. Pokud Ivka čekala, že se pod příspěvkem začnou objevovat komentáře plné chvály, dost se zmýlila. Fanoušci ani zdaleka takové nadšení nesdílejí. Pod fotkou se naopak objevila vlna kritiky.

Sarauerové sledující se většinou shodli, že vlasy vypadají nepřirozeně a působí spíše jako paruka. “Vypadá to jako paruka, takové nepřirozené. Asi málo vlasů,” zní jeden z komentářů. “Za mě tedy ne. Krátké vlásky lepší,” píše zase další fanoušek. Podle nejostřejších komentářů prý Ivka vypadá jako transvestita. Samozřejmě se objevili i tací, kteří změnu podpořili, těch je ale značně méně.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy