Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Krátce po porodu: Monika Bagárová ukázala rozkošnou Rumii a prvotřídní postavu

Krátce po porodu: Monika Bagárová ukázala rozkošnou Rumii a prvotřídní postavu
Zdroj: archiv Monika Bagárová
+ Dalších 7 fotografií
čerstvá maminka
Od porodu Moniky Bagárové (25) uběhly teprve dva týdny a novopečená maminka se už může chlubit prvotřídními nožkami. Fanouškům předvedla perfektní postavu v krátkém růžovém kabátku. Mimo jiné také ukázala světu další rozkošnou fotku s maličkou Ruminkou.

Před šestnácti dny přivedla Monika Bagárová na svět svého prvního potomka. Společně s přítelem a zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem přivítali dcerku, která dostala jméno Rumia. Ačkoli od porodu uběhlo teprve něco málo přes dva týdny, Monika se už nyní může chlubit svou skvělou formou.

Vypadá skvěle

Monika se zřejmě hodně snaží a udržuje se fit, jak jen to jde. Buď na sobě musí tvrdě makat, nebo má extrémně dobré spalování. Na sociální síti se totiž pochlubila snímkem, kde je záběr na její krásné nohy a po břichu ani stopy.

Monika ukázala foto, kde má na sobě krátký růžový kabátek a náramně jí to sekne. "Jak může mít někdo po porodu takovou postavu. Moc ti to sluší," chválila jedna z fanynek.

Rozkošné foto

Krom skvostné postavy Monika vyvěsila další fotku s maličkou Ruminkou. Na snímku leží novorozená dcerka na mamince, přičemž na Monice je vidět, jak moc velké štěstí prožívá. U příspěvku zanechala dojemný vzkaz.

"Kdyby byl život filmem, pak je tohle ta nejlepší část," napsala Bagárová a doplnila "nekonečná láska".

Jak Monika vypadá pár týdnů po porodu, ale i na roztomilé foto s Ruminkou se můžete podívat ve fotogalerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy