Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Krásu má moderátorka Lucie Borhyová v genech: Půvab zdědila po mamince Aleně

Lucie Borhyová
Zdroj: archiv Lucie Borhyová
+ Dalších 6 fotografií
Krásky
Nejkrásnější moderátorkou u nás je jednoznačně Lucie Borhyová (42). Za ty roky si ji diváci nesmírně oblíbili, a to i díky tomu, jak příjemně působí. Na sociální síti se Lucie pochlubila snímkem s maminkou a už je tedy jasné, po kom zdědila takový půvab.

Lucie Borhyová rozdává úsměvy z moderátorského křesla už řadu let. Téměř denně se objevuje na obrazovkách televize Nova, kde uvádí Televizní noviny. Stala se doslova miláčkem publika. Diváci ji zbožňují a málokdo si dovede představit hlavní zpravodajskou relaci televize Nova bez této krásné blondýnky.

Krásná po mamince

Borhyová si získala srdce diváků napříč republikou. Je sympatická, krásná, ale i atraktivní. Na svůj věk vypadá víc než dobře. Pomalu se zdá, jakoby vůbec nestárla. Nikdo nechápe, jak je možné, že i po tolika letech na obrazovkách je pořád stejně okouzlující.

Nyní už je očividné, po kom je Lucie tak nádherná. Po zveřejnění snímku s maminkou Alenou mají všichni jasno, krásu zdědila po ní. Dobrá genetická výbava se v jejich rodině předává z generace na generaci.

"Vypadáte jako sestry. Maminka moc šmrncovní," komentovala jedna z fanynek. "Už víme, po kom jste tak krásná," vzkázala další komentující.

A co na maminku Borhyové říkáte vy? Podívejte se do fotogalerie, jak jim to oběma sluší.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy