Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Krást se nevyplácí: Hlava prostitutky skončila po měsíci mučení v hračce Hello Kitty

Hello Kitty Murder: Hlava prostitku skončila v plyšové hračce
Zdroj: Profimedia
Vražda

Krást se nevyplácí. Na vlastní kůži se o tom přesvědčila hongkongská prostitutka Fan Man-yee. Za okradení pasáka si vysloužila kruté mučení. Její hlava byla pak nalezena v plyšové hračce Hello Kitty.

Hongkong vyděsila vražda prostitutky

Roku 1999 si vyslechli hongkongští policisté podivné svědectví. "Pronásleduje mě duch ženy," tvrdila jim tehdy teprve asi třináctiletá dívka na stanici. Považovali to za vtip. Jenže pravda, kterou odhalili, byla mnohem děsivější.

Třiadvacetileté prostitutce Fan Man-yee se šeredně nevyplatila krádež. Svému drogovému dealerovi a pasákovi ukradla peněženku se 4 tisíci hongkongských dolarů, což je v přepočtu asi 11 tisíc korun. Za to si vysloužila kruté mučení, a to i přesto, že peníze vrátila.

Mučila ji ze srandy

Pasák ženu společně se dvěma dalšími spolupachateli unesl a zavřel do pokoje vyzdobeném ve stylu Hello Kitty. V bizarní místnosti ji mučili a znásilňovali. Žena byla nucena jíst své výkaly. Tomu všemu byla teprve třináctiletá dívka přítomna a na mučení se měla dokonce i podílet, prostitutku třeba kopala do hlavy.

Proč? Prý ze srandy. Prostitutka zemřela po měsíci intenzivního mučení. Mrtvolu pachatelé následně rozřezali a uvařili. Policisté našli hlavu oběti ve velké plyšové panence Hello Kitty. Protože bylo tělo oběti v hrůzném stavu, nebylo možné rozeznat příčinu úmrtí oběti. Zúčastnění tak byli odsouzeni "jen" za neúmyslné zabití.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy