Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Krasobruslařka ukázala ňadro celému světu, pak se rozplakala! FOTKY UVNITŘ

Gabrielle vykouklo ňadro.
Zdroj: archiv
Francouzská krasobruslařka Gabriella Papadakis (22) se na letošních zimních olympijských hrách pěkně ztrapnila. Během společné jízdy s Guillaumem Cizeronem (23) jí totiž vykouklo ňadro. Vystoupení musela absolvovat polonahá. Statečnou tvář si držela celou dobu. Po skončení jízdy se ale rozplakala.

Krasobruslařce Gabrielle Papadakis je teprve dvaadvacet. Není tedy divu, že se nad trapas, který se jí stal při ukázkové jízdě s partnerem Guillaumem Cizeronem, nedokáže povznést. Během vystoupení se jí totiž samovolně rozepnul kostým a mladičké soutěžící vykouklo ňadro. Výkon se snažila odvést co nejlepší. Posléze se ale rozplakala.

"Bylo to hrozně rušivé. Moje největší noční můra. Snažila jsem se udržet koncentraci a dojet bez toho, aby se stalo ještě něco dalšího,“ řekla před novináři. Dále už nechala hovořit svého partnera. "Když vezmeme v úvahu tu záležitost s kostýmem, tak to byla skvělá jízda. Nejsme moc zklamaní, ale mohli jsme bez toho problému zajet lépe,“ řekl Cizeron dle The Independent

Související články

Další články