Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Krasobruslařka Agáta Hanychová: Vypadáš jako Miley Cyrus zamlada, reagují fanoušci

Zdroj: Profimedia / archiv Agáty Hanychové / koláž eXtra
+ Další 2 fotografie
na ledě
Mrazivé počasí přímo láká k tomu, aby člověk vyrazil i s bruslemi k zamrzlému rybníku. Agáta Hanychová se nejen obula do bílých bruslí, udělala ze sebe na chvíli i krasobruslařku! Kostýmek splňuje snad všechno - zářivé barvy i tylovou sukýnku. Reakce některých lidí byly k nezaplacení!

„Plavky, body, taneční trikot, co jen chcete. I když chcete být na chvilku třeba krasobruslařka jako já,“ připsala si k reklamnímu příspěvku Agáta Hanychová. Kráska se oblékla do punčoch křiklavé lososové barvy, přes to navlékla tyrkysové body a přidala i jednoduchou a krátkou tylovou sukénku bílé barvy.

„Na druhé fotce vypadáš jako Miley Cyrus zamlada,“ podotkla jedna z fanynek. Zamlada myslí slečna dobu, kdy Miley nebylo ani 18 let a měla volně rozpuštěné hnědé vlnité vlasy a nejvíce výrazný byl v té době její úsměv. „Ona je kus. Ať si vezme, co si vezme,“ napsal fanoušek.

Obavy, nabídky a malá kritika

„No, nemrzla jsi?“ dotazovali se někteří. „Tak to je odvaha v tom mrazu,“ obdivovali ji lidé. A to by bylo, aby se u Agáty v komentářích neobjevily i nějaké nabídky. „Zítra jdu na Hostivař zabruslit, budeš tam?“ optal se fanoušek. Našla se i menší kritika. „Ustřihnout tu cedulku příště, prosím,“ upozornila fanynka na viditelnou cedulku z tylové sukénky.

Související články

Další články