Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Krasobruslař Tomáš Verner se stal tatínkem: Jak to bude se jménem dítěte, měl jasno

Krasobruslař Tomáš Verner se stal tatínkem: Jak to bude se jménem dítěte, měl jasno
Zdroj: Tomáš Verner archiv
+ Dalších 10 fotografií
porod
Tomáš Verner (34) se stal otcem. Jeho pohledná manželka thajského původu Tammy Sutan (32) porodila. Těhotenství se páru podařilo utajit prakticky celých devět měsíců. O brzkém přírůstku do rodiny partneři informovali teprve nedávno. Ke jménu pro syna přistoupila dvojice přímočaře, je to Tomáš po tátovi.

Thajská krasobruslařka Tammy Sutan a její manžel krasobruslař Tomáš Verner se stali rodiči. Pár těhotenství tajil až do osmého měsíce, radostnou novinu veřejnosti oznámili na začátku srpna.

"Už teď jsi tolik milovaný, maličký," napsala před měsícem k fotce ještě nenarozeného miminka Tammy Sutan. S manželem Tomášem Vernerem, mistrem Evropy v krasobruslení z roku 2008, měli svatbu letos v březnu.

Tomáš Verner se stal otcem v neděli 20. září 2020 a oba šťastní rodiče zaplavili sociální sítě dojemnými snímky. "Miluju to, že ty jsi můj člověk a já tvůj. Všechny dveře, ke kterým přijdeme, otevřeme společně," napsala k fotce s kočárkem půvabná Tammy.

Bývalý krasobruslař webu Super.cz prozradil, že jeho syn dostal jméno Tomáš. "Už jsme ve třech. Dnes ráno se narodil Tomík," pochlubil se.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy