Krasobruslař Tomáš Verner rozjíždí novou kariéru. Stal se moderátorem Televize Seznam. A nebude to mít vůbec lehké. Pořad V centru totiž běží živě. V rozhovorech se zajímavými hosty známými z veřejného dění se v něm střídá čtveřice moderátorů ve složení Shopaholic Nicol, Kovy, Tomáš Verner a Janek Rubeš.

„Já si budu zvát sportovce, kteří ovlivňují svým sportovním výkonem nebo činností mimo sportovní výkon dění v České republice. Ať už se zapojují do projektu s dětmi, pomáhají charitě nebo jsou jenom tím nejlepším vzorem,“ říká Tomáš Verner.

Svou premiéru bude mít krasobruslař v důchodu 6. června od 20:00 hodin ve Skautském institutu v Praze, kam mohou dorazit i diváci a společně s ním klást otázky jeho prvnímu hostovi, olympijskému vítězi v judu, Lukášovi Krpálkovi.

Do diskuzního formátu se mohou lidé zapojit i přes sociální sítě Seznam Zpráv, kde mohou hostům pokládat dotazy. Premiérové díly se vysílají živě každý týden ve středu od 20:00 hodin na Televizi Seznam a na facebookovém profilu Seznam Zpráv. Záznam je k dispozici i na webu seznamzpravy.cz ihned po skončení pořadu.