Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Krasobruslař Tomáš Verner rozjíždí novou kariéru. Stal se moderátorem

Tomáš Verner je pohodář.
Krasobruslení Tomáš Verner (31) pověsil na hřebík ve svých dvaceti sedmi letech. Stal se z něj, jak sám říká, sportovní důchodce. Od té doby se ale nezastavil. Založil Akademii Tomáše Vernera, kromě reprezentantů trénuje i děti ze školek a škol, účastní se exhibic a aby toho neměl málo, stal se nyní moderátorem.

Krasobruslař Tomáš Verner rozjíždí novou kariéru. Stal se moderátorem Televize Seznam. A nebude to mít vůbec lehké. Pořad V centru totiž běží živě. V rozhovorech se zajímavými hosty známými z veřejného dění se v něm střídá čtveřice moderátorů ve složení Shopaholic Nicol, Kovy, Tomáš Verner a Janek Rubeš.

„Já si budu zvát sportovce, kteří ovlivňují svým sportovním výkonem nebo činností mimo sportovní výkon dění v České republice. Ať už se zapojují do projektu s dětmi, pomáhají charitě nebo jsou jenom tím nejlepším vzorem,“ říká Tomáš Verner.

Svou premiéru bude mít krasobruslař v důchodu 6. června od 20:00 hodin ve Skautském institutu v Praze, kam mohou dorazit i diváci a společně s ním klást otázky jeho prvnímu hostovi, olympijskému vítězi v judu, Lukášovi Krpálkovi.

Do diskuzního formátu se mohou lidé zapojit i přes sociální sítě Seznam Zpráv, kde mohou hostům pokládat dotazy. Premiérové díly se vysílají živě každý týden ve středu od 20:00 hodin na Televizi Seznam a na facebookovém profilu Seznam Zpráv. Záznam je k dispozici i na webu seznamzpravy.cz ihned po skončení pořadu.

Mohlo by vás zajímat

Další články