Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Krasobruslař Tomáš Verner překvapuje: Tajně se oženil a za pár týdnů bude tatínkem

Krasobruslař Tomáš Verner překvapuje: Tajně se oženil a za pár týdnů bude tatínkem
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Miminko
Úspěšný český krasobruslař Tomáš Verner (34) se oženil s thajskou přítelkyní Tammy Sutan (32). Své ano si potají řekli 14. března a nyní očekávají miminko. Mistr Evropy z roku 2008 sdělil, že to bude chlapeček. Jméno ale manželé prozradit nechtějí.

"Nechtěli jsme dělat žádná tajemství a rovnou jsme chtěli vědět pohlaví. Už asi na druhém ultrazvuku bylo jasné, že to bude kluk," řekl Tomáš Verner Blesku s tím, že miminko očekávají patnáctého nebo sedmnáctého září. Jméno chlapečka nechtějí prozradit, protože si ho chystají jako překvapení.

Jméno ještě vybírají

"Máme množinu několika jmen. Ale jelikož máme trojjazyčné manželství, potřebujeme trefit jméno, které se dobře vyslovuje v češtině, angličtině a pokud by to bylo možné, tak i v thajštině," vysvětlil deníku Verner. Ten se o miminku dozvěděl šest dní poté, co se 10. ledna na Staromáku zasnoubili.

Verner si bývalou krasobruslařku vzal o tři měsíce později. „Svatba proběhla podle plánu 14. března, což tedy bylo hraniční se všemi celostátními bezpečnostními opatřeními, nicméně se odehrála za přítomnosti nás dvou, rodičů z obou stran a dvou svědků,“ řekl Blesku Verner. Přiznal také, že se vzali co nejdřív, protože chtějí přivést chlapečka do úplné rodiny.

Znají se čtrnáct let

Rozhodně ale odmítl, že by přírůstek nebyl plánovaný. "Plánovaný byl a myslím, že se nám ten plán podařilo naplnit za docela krátkou dobu," přiznal krasobruslař, který se závoděním už skončil. Nyní působí v pražských Strašnicích v Akademii Tomáše Vernera a tančí v muzikálu Sněhurka na ledě.

Se svou partnerkou se Verner poznal před 14 lety. Tehdy ji ale dle svých slov zaregistroval jen on. "Vždy s úsměvem říkám, že tehdy jsem potkal já Tammy, zatímco ona vůbec netušila, že já dýchám a žiju," svěřil se deníku Verner. O několik let později se pak potkali v Kalifornii a od té doby se začali vídat častěji.

Související články

Další články