Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Krasobruslař Jevgenij Pljuščenko má dalšího syna: Novopečený car má i vlastní trůn

Zdroj: Jana Rudkovská archiv
+ Dalších 7 fotografií
mateřství
Krasobruslař Jevgenij Pljuščenko (38) má další důvod k radosti. Partnerka a bývalá modelka a moderátorka Jana Rudkovská (45) radostnou zprávu oznámila nedávno na sociálních sítích. Do čtveřice všeho dobrého je to chlapec, který dostal jméno Arsenij. Lidem to ale přišlo zvláštní, protože absolutně nezaznamenali, že by Jana Rudkovská byla počtvrté těhotná. Partnerka slavného krasobruslaře ale přispěchala s logickým vysvětlením. Nikdy totiž těhotná nebyla.

Jana Rudkovská, partnerka slavného krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka, se stala čtyřnásobnou maminkou. „Teď mám čtyři syny, jsem ta nejšťastnější máma. Je to splněný sen! Seznamte se, Arsenij Jevgeněvič Pljuščenko,“ napsala k fotce na sociálních sítích, na které drží nového člena rodiny.

Bývalá moderátorka a podnikatelka vychovává již tři syny a pro malého Arsenije je připraveno doslova kouzelné království. Jeho maminka se na sociálních sítích ráda chlubí luxusem, a tak nezapomněla ani na výbavičku pro malého.

Mezi spoustou oblečků a malých drobností se vyjímá malý trůn, který je jako stvořený pro rozkošného cara. Čtvrtý syn se měl narodit 25. září a přivedla ho na svět náhradní matka. Informoval o tom ruský server Championat.

V rozhovoru pro ruskou mutaci magazínu Tatler v listopadu 2019 Jana Rudkovská s politováním sdělila, že po operaci, kterou podstoupila, již nikdy nebude moct mít děti. Proto se není čemu divit, že se rozhodla pro tuto variantu. Doma na malého Arsenije čekal už starší bráška Alexander.

Související články

Další články